MedyaFaresi MedyaFaresi

Ebru Akel canlı yayında zayıflayacak!

Hayata Dokunmak Lazım adlı programıyla Show TV ekranlarına gelecek olan Ebru Akel samimi açıklamalar yaptı

Eklenme: 06 Ekim 2013 10:53 - Güncelleme: 23 Mart 2016 18:18

Habertürk\'tn Ece Saruhan\'a konuşan Ebru Akel yeni başlayacak olan programı ve evliliği hakkında samimi açıklamalar yaptı..

EBRU AKEL’İN BEBEĞE HAZIRLIK PARTİSİ FOTO GALERİ

İşte o röportajın bir kısmı;

Ruhundaki gökkuşağı tonlarının kaynağı oğlun Ere n öyle değil mi?
Evet, şu anda dünya onun etrafında dönüyor benim için.Onun dünyaya alışmasını sağlarken yapabileceklerimin sınırlarını zorluyorum. Eskisinden çok daha dikkatliyim. Sezgilerim çok açıldı.

Nanne olunca anlarsın derler ya, sen neyi anladın?
Ben anneme çok hayranımdır. 3 kızı var, üçümüzü de nakış nakış işlemiş. Bir çocuk doğurmak ve o bebeğin gelişimini, büyümesini görmek çok güzel. Eren daha çok küçük ama ona dair hayaller kurduğumda ne kadar uzun, güzel ve emek isteyen bir süreç olduğunu görüyorum. Sanat eseri gibi. Çok daha fazla evladı olan insanlar var. Anne olduktan sonra tüm annelere hayranlığım arttı. Annelik mesleği diye bir meslek var ve bu meslek başka bir meslek.

\'Oğlum babamla kocamın karması\'

Eren\'i kucağına aldığında ne hissettin?
Çok flu ama net bir an o! Hissettiğim mutluluğun tarifi olamaz.

Cemal Süreya\'nın an ki fıskiyesi sonsuzluğun dediği an gibi mi?
Evet, işte öyle bir şey! O an ben başka biri oldum. "Bu gerçekten benim mi?" diye soruyordum. Eve geldikten sonra günlerce odasına gidip baktığım ve "Evet, işte burada, yaşasın" dediğimi hatırlıyorum.

EBRU AKEL DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

Eren sana mı benziyor babasına mı?
Aynı babası! Aslında benim babamın renklerrini de almış, açık tenli, gözleri renkli. Ama yüz ve ifade tıpkı babası. Ailenin erkeklerine çekmiş.

Bir önceki röportajımızda babana olan hayranlığından bahsetmiştin, sonra büyük aşkla evlendin. Aşık olduğun adamlar gibi bir erkek armağan ettin dünyaya diyebilir miyiz?
Evet aynen öyle oldu. Bir tarafta babam, bir tarafta kocam. Gerçekten babamla Özer\'in benzer huyları da var. Herkesin babası gibi birini aradığını söylerler ya, ben de arıyormuşum. Özer\'i tanıdıkça babama ne kadar banzediğini daha net gördüm. Ben bu filmi daha önce izlemiştim diyorum yani.

Özer Bey yardımcı oluyor mu sana Eren\'in bakımında?
Deler, büyükanneler herkesin ilgi odağı o şu anda. Herkes bir şeyler veremeye çalışıyor. Özer çok yarımdcı bir baba, elinden gelen her şeyi yapıyor. Zaten çok araştırmacıdır. Birlikte öğreniyoruz.


GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ


\'Ekranda kilo vereceğim\'

Senin güzellik sırların, kullandığın ürünler her zaman merak edilir. Programda sırlarını paylaşacak mısın izleyicilerle?
Elbette. Osman Bey de çok heyecanlı, içeriğimizi büyük bir titizlikle hazırlıyor. Bence herkes elind ekağıt-kalemle izleyecek bizi. Bu arada hamilelik sürecinde aldığım kiloları da ekranda vereceğim. 2.5 ay oldu doğum yapalı, 6-7 kilo fazlam var. Hamilelik döneminde sağlıklı beslenerek canım ne çekerse yedim.

RÖPORTAJIN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN