MedyaFaresi MedyaFaresi

Dünya Kupası için uykusuz geceler.. İşte program!

12 Haziran-13 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek 2014 Dünya Kupası boyunca oynanacak 64 maçın yayın programı belli oldu.

Eklenme: 26 Mayıs 2014 19:53 - Güncelleme: 02 Nisan 2016 06:54

Brezilya'nın ev sahipliği yapacağı 2014 Dünya Kupası 64 maça sahne olacak. 12 farklı şehirde oynanacak karşılaşmalar, TSİ 19.00, 22.00, 23.00, 01.00 ve 04.00'te başlayacak. Tüm maçlar TRT ekranlarından canlı yayınlanacak.

Dev kupanın açılış maçı, 12 Haziran saat 23:00'te ev sahibi Brezilya ile Hırvatistan arasında Sao Paulo kentinde oynanacak. Final karşılaşması ise 13 Temmuz saat 22.00'de Rio de Janeiro'da yapılacak. 

DÜNYA KUPASI TV YAYINI PROGRAMI 
12 Haziran Perşembe 
23:00 Brezilya-Hırvatistan TRT 1 

13 Haziran Cuma 
19.00: Meksika-Kamerun TRT 1    

 
22:00 İspanya-Hollanda TRT 1 
01:00 Şili-Avustralya (Cumayı cumartesiye bağlayan gece ) TRT 1 

14 Haziran Cumartesi 
19:00 Kolombiya-Yunanistan TRT 1 
22:00 Uruguay-Kostarika TRT 1 
01:00 İngiltere-İtalya (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1 
04:00 Fildişi Sahili-Japonya (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1

15 Haziran Pazar 
19:00 İsviçre-Ekvador TRT 1 
22:00 Fransa Hondras TRT 1 
01:00 Arjantin Bosna Hersek TRT 1

16 Haziran Pazartesi 

19:00 Almanya-Portekiz TRT 1 
22:00 İran-Nijerya TRT 1 
01:00 Gana- ABD TRT 1 

17 Haziran Salı 
19:00 Belçika-Cezayir TRT 1 
22:00 Brezilya-Meksika TRT 1 
01:00 Rusya-Güney Kore TRT 1 

18 Haziran Çarşamba 
19:00 Avustrulya-Hollanda TRT 1 
22:00 İspanya-Şili TRT 1 
01:00 Kamerun-Hırvatistan TRT 1 

19 Haziran Perşembe 
19:00. Kolombiya-Fildişi Sahili TRT 1 
22:00 Uruguay-İngiltere TRT 1 
01:00 Japonya-Yunanistan TRT 1 

20 Haziran Cuma 
19:00 İtalya-Kostarika TRT 1 
22:00 İsviçre-Fransa TRT 1 
01:00 Honduras-Ekvador TRT 1 

21 Haziran Cumartesi 
19:00 Arjantin-İran TRT 1 
22:00 Almanya-Gana TRT 1 
01:00 Nijerya-Bosna Hersek TRT 1 

22 Haziran Pazar 
19:00 Belçika-Rusya TRT 1 
22:00 Güney Kore-Cezayir TRT 1ve 
01:00 ABD-Portekiz TRT 1 

23 Haziran Pazartesi 
19:00 Hollanda-Şili TRT SPOR,TRT HD 
19:00 Avusturalya-İspanya TRT 1 
23:00 Kamerun-Brezilya TRT 1 
23:00 Yunanistan-Meksika TRT SPOR, TRT HD 

24 Haziran Salı 
19:00 İtalya-Uruguay TRT 1 
19:00 Kostarika-İngiltere TRT SPOR, TRT HD 
23:00 Japonya-Kolombiya TRT 1 
23:00 Yunanistan-Fildişi Sahili TRT SPOR, TRT HD 

25 Haziran Çarşamba 
19:00 Nijerya-Arjantin TRT 1 
19:00 Bosna Hersek-İran TRT SPOR, TRT HD 
23:00 Ekvator-Fransa TRT 1 ve 
23:00 Honduras-İsviçre TRT SPOR, TRT HD 

26 Haziran Perşembe 
19:00 ABD Almanya TRT 1 
19:00 Portekiz Gana TRT SPOR, TRT HD 
23:00 Cezayir-Rusya TRT 1 
23:00 Güney Kore-Belçika TRT SPOR, TRT HD 

İKİNCİ TUR 

28. Haziran Cumartesi 
19:00 A1-B2 TRT SPOR, TRT HD 
23:00 C1-D2 TRT 1 

29 Haziran Pazar 
19:00 B1-A2 TRT SPOR, TRT HD 
23:00 D1-C2 TRT 1 

30 Haziran Pazartesi 
19:00 E1-F2 TRT SPOR, TRT HD 
23:00 G1-H2 TRT 1 

1 Temmuz Salı 
19:00 F1-E2 TRT SPOR, TRT HD 
23:00 H1-G2 TRT 1

ÇEYREK FİNAL 


4 Temmuz Cuma 19:00 TRT SPOR, TRT HD 
4 Temmuz Cuma 23:00 TRT 1 

5 Temmuz Cumartesi 19:00 TRT SPOR, TRT HD 
5 Temmuz Cumartesi 23:00 TRT 1 

YARI FİNAL 

8 Temmuz Salı 23.00 TRT 1 
9 Temmuz Çarşamba 23:00 TRT 1 

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI 

12 Temmuz Cumartesi 23:00 TRT 1 

FİNAL MAÇI 

13 Temmuz Pazar 22:00 TRT 1