MedyaFaresi MedyaFaresi

Dizi biter bitmez kestireceğim dedi ama...

Game Of Thrones hayranları hâlâ "Jon Snow öldü mü? Ölmedi mi?" tartışmalarını sürdürürken, karakterin devam edebileceğini dair ümitlerini Snow'a hayat veren Kit Harington'un kestirmediği saçları yeşertiyor.

Eklenme: 09 Temmuz 2015 22:14 - Güncelleme: 31 Mart 2016 12:04

Game of Thrones’un 5. sezonu herkesi şaşırtacak bir şekilde bitmiş, ana karakterlerden biri olan Jon Snow’un bıçaklanması ardından ölüp ölmediğiyle ilgili birçok söylenti ortaya çıkmıştı. Dizi oyuncuları ve yönetmeni çeşitli açıklamalarda bulunmaya devam etse de, Snow'un ölüp ölmediği hala kesinleşmedi.

Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington geçmişte, "Dizi biter bitmez saçlarımı kestireceğim" demişti. Ancak geçtiğimiz günlerde Wimbledon’da görünen oyuncunun hala saçlarını kestirmediği görüldü ve bu Snow'un yeni sezonda da yer alacağı söylentilerinin artmasına sebep oldu.

“Bana öldüğüm söylendi."

Önceki röportajlardan birinde Jon Snow’u canlandıran Kit Harrington da Entertainment Weekly’ye şu açıklamayı yapmıştı: “Bana öldüğüm söylendi. Ben ölüyüm. Gelecek sezon geri dönmüyorum. Size söyleyebileceklerim gerçekten bu kadar.”

Dizinin yönetmenin David Nutter'ın açıklamasında ise; bazı “varsayımlara” göre Jon Snow'un büyücü Melisandre tarafından yeniden hayata döneceği iddiasına atıfta bulunarak "Jon Snow ölüden daha ölü" yazmıştı.

Merak edilen soruya en güncel cevap ise Arya Stark'ı canlandıran Maisie Williams'tan geldi.

"Her şey oldukça açık."

Dizide Jon Snow'un üvey kardeşi Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams Jon Snow’un durumuyla ilgili kendi düşüncelerini paylaştı. Williams, "Bence insanlar Jon Snow'un ölmemesini istediği için çok pozitif düşünüyor. Ama ben öyle düşünmüyorum. Belki Kit saç kesimini beğendi ve kestirmek istemedi, ama ben canlanacağını düşünmüyorum" ifadelerini kullandı. “Göğsünden bıçaklanıp öldüğünü gördük. Daha neyi sorguluyoruz ki? Her şey oldukça açık." şeklinde görüş belirtti.

Dizinin takipçileri sosyal medyada Jon Snow ağıtları yakmaya devam ederken, gözler yapımcılardan gelecek açıklamada.

Hollywood Take

Jon Snow ölmemiş olabilir!

Jon Snow için 40 mevlidi okuttular!

Game Of Thrones, Hababam Sınıfı'na karşı!

Game of Thrones müziği bağlama ile çalınırsa