MedyaFaresi MedyaFaresi

Diyarbakırspor isyanı! MHK ve Federasyona şok sözler!

Diyarbakırspor başkanı Çetin Sümer bomba açıklamalar yaptı. İşte FOX Futbol Pazarı'nda yayınlanan şok sözler!

Eklenme: 05 Nisan 2010 15:44 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 08:50

Fox gol Pazarı gündem yarattı. Diyarbakırspor-Gaziantepspor maçı sonrası Diyarbakır başkanı Çetin Sümer zehir zemberek açıklamalar yaptı. Çetin Sümer TFF başkanı Mahmut Özgener ve MHK başkanı Oğuz Sarvan hakkında sert konuştu. İşte gündem yaratacak açıklamadan satır başları


"TFF FUTBOL TERÖRÜNÜ KENDİSİ YARATIYOR"
"Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Özgener bize göre Diyarbakırspor'un ağırlığı altında ezilecektir. Gaziantepspor maçında hepimiz gördük tam bir hakem skandalı yaşandı. Maçtan önce sayın başkanı telefon ile aradım maçın hakemi hakkında endişelerimi dile getirdim. Ama sayın Özgener beni umursamadı bile. Federasyon verdiği yanlı kararlar ile hakem atamalarıyla bu lig nasıl bitirecek bilmiyorum. Bence federasyon futbol terörünü kendisi yaratıyor."


"OĞUZ SARVAN İNSAN DEĞİL BİR YARATIKTIR"
"Antep maçından sonra sayın Sarvan beyefendinin telefonuna ulaşamadım. Bende mesaj attım eğer erkekse yüreği varsa benim attığım mesajı kamuoyu ile paylaşsın. O kişi benim gözümde insan olamaz O olsa olsa bir yaratıktır.  Diyarbakırspor'un hakkını Oğuz Sarvan denilen yaratığa yedirtmeyeceğim."


"FUTBOL DEĞİL DE SANKİ CIA VE KGB YÖNETİYORLAR"
"Dikkat ederseniz Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım ve ikinci başkan Nihat Özdemir'de Diyarbakır'lı Sayın Özgener'in Diyarbakırlılara bir antipatisi var. MHK başkanı da aynı şekilde davranıyor. Biz hakkımızı başka yollardan arıyacağız bu iş burda bitmeyecek."