MedyaFaresi MedyaFaresi

Dilay Kemer'in yürek burkan hikayesi

Fenerbahçe TV spikeri Dilay Kemer'in vefatı sonrasında, genç spikerin hastalığa yakalanma hikâyesi ortaya çıktı.

Eklenme: 31 Ekim 2020 12:06 - Güncelleme: 31 Ekim 2020 12:20

Fenerbahçe Televizyonu’nun (FB TV) ekran yüzü, Dilay Kemer, uzun süredir mücadele ettiği hastalığa yenik düşerek henüz 32 yaşında hayatını kaybetti.

Yaklaşık 6 yıldır FB TV’de çalışan, Dilay Kemer’in ölümü büyük üzüntü yarattı.

Hürriyet'in haberine göre; Dilay Kemer, 2018 yılında sunduğu bir haber bülteni sonrasında kendisini çok yorgun ve halsiz hissettiğini belirterek, "Beslenmeme çok dikkat ediyorum, vitamin takviyesi alıyorum gene de bu yorgunluğum geçmiyor" diyerek, doktora muayene olmak için 1 saatliğine FB TV yöneticilerinden izin almıştı.

Gittiği hastaneden yaklaşık bir saat sonra telefon eden Dilay, "Bir saat demiştim ama sanıyorum işim biraz uzayacak. Tahliller yaptırmam gerekiyor" dedi.

Bir süre tekrar telefon açan Dilay, "Doktorların surat ifadelerini hiç beğenmedim, sanıyorum tatsız bir durum var ve beni hemen yatırıyorlar" demiş ve o günden sonra sonra bir daha işine dönemeyip tedavi görmüştü.

Hasta yatağından sürekli FB TV’deki arkadaşlarına umut dolu mesajlar atan Dilay Kemer, sosyal medya hesabından da sık sık kanser hastalığına yönelik farkındalık yaratacak paylaşımlar yapmıştı.

Etiketler : Dilay Kemer