MedyaFaresi MedyaFaresi

Dilara Gönder bu kez de tankçı oldu!

MEDYAFARESİ ÖZEL / FOTO GALERİ- Her hafta birbirinden zor meslekleri uygulayan Dilara Gönder, erkeklerin binbir zorlukla başardığı işlerin altından kalkmaya devam ediyor.

Eklenme: 18 Mayıs 2013 15:56 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 14:32

Dilara Gönder asker oldu!.. FOTO GALERİ

Ntv de yayınlanan zor işler programının başarılı sunucusu Dilara Gönder, Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı tarafından verilen zorlu eğitim sonucunda temsili olarak kayıtlara geçen ilk Türk kadın tank sürücüsü oldu ve tamamladığı eğitim sonrası başarı belgesi almaya hak kazandı.

DİLARA GÖNDER’İN YENİ İMAJI ŞAŞIRTTI! FOTO GALERİ

23 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak bölümü ile severek izleyeceğiniz bir görevle karşımıza çıkacak olan başarılı sunucu, Türk Ordusunun kahraman subaylarından aldığı tank eğitiminde ayrıca top atışı da yaparak, deyim yerindeyse dosta güven düşmana korku verdi.
Gerçekleştirdiği talim atışı, Dilara’ya korku dolu anlar yaşatsa da güzel sunucu bu görevin de hakkını böylelikle vermiş oldu.

Yayınlandığı her hafta, cesareti, mecarecı ruhu ve azmi ile izleyenlerinin beğenisini toplanayan Dilara Gönder,yine kaçırılmaması gereken bir bölüm ile bizleri ekran başına kilitleyecek.

DİLARA GÖNDER’DEN BÜYÜK GAF.. VİDEO

DİLARA GÖNDER’İN AYAĞINI KIRDIĞI O AN.. VİDEO

DİLARA GÖNDER’İN KAHKAHAYA BOĞULDUĞU AN.. VİDEO

DİLARA GÖNDER’İN DEKOLTESİ TWİTTER’I SALLADI.. VİDEO

DİLARA GÖNDER’İN İLGİNÇ ALIŞKANLIĞI.. VİDEO

DİLARA GÖNDER’İN ZOR ANLARI.. VİDEO

DİLRAR GÖNDER’İN BİTMEK BİLMEYEN GÜLME KRİZİ.. VİDEO

NTV SPİKERİNİN ZOR ANLARI.. VİDEO

FORMULA SPİKERİ DİLARA NASIL BOZULDU.. VİDEO

DİLARA GÖNDER.. FOTO GALERİ