MedyaFaresi MedyaFaresi

Dikkat Zeyna çıkabilir! Eskişehir'de bahar şenliği...

MEDYAFARESİ VİDEO Bahar Şenliği kortejine katılan öğrenciler mitolojik kahramanların kostümleriyle ilgi odağı oldu..

Eklenme: 08 Mayıs 2013 19:14 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 04:38

 İŞTE ÖĞRENCİLERDEN İLGİNÇ KOSTÜMLER VİDEO!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın’ın önderliğinde Eskişehir Valiliğinin yanından TÜLOMSAŞ’a kadar yürüyen fakülte öğrencileri, kostümleriyle dikkat çekti. Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin tasarladığı, aralarında ’Zeyna’ gibi mitolojik karakterlerin kostümlerinin de bulunduğu giysiler izleyenlerden büyük ilgi gördü.

Kortej önünde bulunan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencilerinden oluşan bando takımının çaldığı parçalarla ritme ayak uyduran grup, Adalar mevkii güzergahından TÜLOMSAŞ binası önüne kadar ilerledi.

Öte yandan yürüyüşe katılan Kosova Kamu Yönetimi Bakanı ve Kosova Demokratik Türk Partisi Genel Başkanı Mahir Yagcılar, Rektör Prof. Dr Davut Aydın ile birlikte yol kenarındaki vatandaşlara karanfil ve gül dağıttı.

Bazı öğrenciler, bu yılki şenliğin teması olarak belirlenen ’baykuş’ kıyafetleri giyerken, Dağcılık Kulübü üyesi bazı öğrenciler ise Porsuk Köprüsü üzerinde gösteri yaptı.
Bu arada, her yıl bahar şenliği için üniversite tarafından sağlanan bütçenin bu yıl ayrılmadığını söyleyen öğrenciler, giysileri kendi imkanlarıyla hazırlandıklarını belirtti.

İHA
 

AYŞE TEZEL SPARTACUS İÇİN ÇIRILÇIPLAK!

 

SPARTACUS’TE SEKS SAHNELERİ KESİLECEK Mİ?!

 

RİHANNA’NIN MÜTHİŞ KOSTÜMÜ NEFES KESTİ!!