MedyaFaresi MedyaFaresi

Devlet Bahçeli: Manavdan aldığınız karpuzlar kabak çıktı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, " Bizi hedeflerimizden uzaklaştırmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz, tek ses olacağız"dedi. Bahçeli, "Türk milletinin bize bugün değil yalnızca gelecekte de ihtiyacı" sözlerini sarf etti.

Eklenme: 15 Ocak 2019 11:05 - Güncelleme: 15 Ocak 2019 17:19

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle:

Bizi hedeflerimizden uzaklaştırma ihtimali taşıyan hiçbir bozguncuya fırsat vermeyeceğiz. Tek ses, tek söz, tek nefes olacağız. Namımızı ve şanımızı yere düşürmeyeceğiz. Türk milletinin bize bugün değil yalnızca gelecekte de ihtiyacı olacaktır. Milliyetçi hareket Türklüğün bekası için vardır.

"Herkeslee kucaklaşmaktan memnuniyet duyarız. Milli ve manevi değerlerle sorunu olmayanlara, kapımız sonuna kadar açıktır

"Türkiye'yi sonu hüsran olan küğresel sarmaldan çekip çıkaracak olan biziz. Milliyetçi Hareket Partisi Türk siyasetin marka değeri, tartışmasız en üstünüdür. 

"Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin yerleşmesi, bir daha sistem tartışmalarının olmaması, 15 Temmuz'ların olmaması için buradayız. Kimin ne uydurduğunun, nasıl bir nifak saçtığının kıymeti de yoktur. Gocunan varsa şu kış kıyamette gocuk giysin. Cumhur İttifakı'na laf sokanlar, yan yatıp çamura saklananlar boşuna nefes tüketmesin.

Dün olduğu gibi bugün de duruşumuzdan, karanlığa göz kırpan bunların alayı gibi namert olsun. CHP'li bazı kan sulandırıcılar bir ayağı siyasette bir ayağı dışarıdan bir odağın yönlendirildiğini... Bu zavallılar sanırım fazla film seyrediyor, komplo teorileriyle meşgul oluyorlar. Elleri boş, akılları tam takır, ahlakları da kuru bakır. Bu iddia sahiplerine diyorum ki manavdan aldığınız karpuzlar kabak çıktı, gördüğünüz hayaller kabus olarak size geri döndü, uslanmadınız. Milliyetçi Hareket Partisi'ni yönetecek, yön verecek iç ve dış odaklar ne olmuş ne de olacaktır.

"Bilmelisiniz ki MHP'yei yönetecek iç ve dış mihraklar ne olmuş ne de olacaktır. MHP sadece Allah'ın huzurunda eğilir. Yalnızca millete hizmet eder. vesayetmiş feriştahı gelse vız delir. Asıl CHP'yi kim yönetiyor, kimler sokağa doğru itekliyor? Bunu söyleyin, bunu itiraf edin.

"Emperyalizmin zalim emellerini tesis etmek için çırpınan siyasilerin Milliyetçi Hareket Partisi'ni ağzını alabilmek için 40 gün 40 gece yürek yemeleri tavsiyemdir.

"Tutsak alınmışlar haberleri yok. Nevar ki Türkiye'yi tutsak alamayacaklar. MHP'yi ve Cumhur İttifakı'nı çukura çekemeyecekler. Onlar Türk milletinden yiyeceği şamarla silinip gidecekler.