MedyaFaresi MedyaFaresi

Demir Demirkan, bakın kiminle yakalandı?

Sertab Erener'in konuşma yasağı koydurduğu Demir Demirkan, önceki gün Model grubunun solisti Fatma Turgut ile Nişantaşı City's'deydi. Turgut ile arkadaşça yemek yediğini söyleyen Demirkan, Erener'le ilgili "Herkes neyin ne olduğunu biliyor" demekle yetindi. 

Eklenme: 22 Kasım 2014 17:58 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 23:36

SERTAB ERENER'LE DEMİR DEMİRKAN DAVALIK OLDU

Geçtiğimiz ay ani bir kararla 18 yıllık erkek arkadaşı Demir Demirkan'dan ayrılan Sertap Erener, Nişantaşı'nda görüntülendi

18 yıllık erkek arkadaşı Demir Demirkan'la geçtiğimiz ay ayrılan şarkıcı Sertab Erener önceki gün Nişantaşı'ndaki bir kafede müzisyen bir arkadaşıyla buluştu.

"DAVAM VAR"

Mekandan neşeli bir şekilde çıkan Erener, eski erkek arkadaşı Demir Demirkan ile ilgili sorulara "Şu an devam etmekte olan bir davam var ve konuşma yasağı var. Bu konudaki sorularınıza cevap veremeyeceğim" dedikten sonra mekandan ayrıldı.

SERTAP ERENER, DEMİR DEMİRKAN ALEYHİNE KORUMA İSTEMİYLE MAHKEMEYE BAŞVURMUŞTU

Demir Demirkan'la ayrılığı gündeme bomba gibi düşen Sertab Erener, sürpriz bir adım attı, koruma istemiyle mahkemeye başvurdu.Demirkan'ın medyaya yaptığı açıklamalar nedeniyle kişilik haklarının ihlal edildiğini ve kamuoyu nezdinde küçük düşürüldüğünü öne süren şarkıcı, ayrılık konusuyla ilgili gündem oluşturulmasını arzu etmediğini ve magazin figürü olmayı reddettiğini belirtti. Tedbir talebini kabul eden mahkeme, Demirkan'ın Erener'e karşı şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına hükmetti. Tedbir kararının 2 ay süreyle uygulanmasını kararlaştıran mahkeme, Demirkan'ın bu karara uymadığı takdirde 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine tutulabileceğini de kararında açıkladı. Avukatları aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuran Sertab Erener, 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun Hükümleri uyarınca korunma istedi.

Sertab Erener ağzına kilit vurdu

Sertab'ı ağlatan o geceden görüntüler

Sertab Erener'i yıkan asıl neden...