Abone Ol

İngiltere'de damat nedimeyi hastanelik etti

İngiltere’de 27 yaşındaki damat John Paul Campbell bilinmeyen bir sebepten ötürü düğün sırasında eşinin iki nedimesini dövdü ve kadınlardan birini hastanelik etti.

Damat düğünde nedimeyi hastanelik etti

Chesire bölgesindeki Macclesfield kentinde, eylül ayında gerçekleştirilen düğün sırasında 27 yaşındaki damat John Paul Campbell’in mekanın otoparkında nedimelerden biri ile tartışmaya başladığı belirtildi.

Tartışmanın şiddetlenmesiyle Campbell kontrolünü kaybederek ismi basına açıklanmayan kadını dövmeye başladı.

Gelinin baş nedimesi ve en yakın arkadaşı Samantha Dewar’ın damattan dayak yiyen kadını kurtarmak için olaya müdahale ettiği ancak Campbell’in onu da sert bir yumrukla yere serdiği belirtildi.

Samantha DewarAldığı darbe sonucunda Dewar’ın elmacık kemiğinin kırıldığı ve kaldırıldığı hastanede “yanağının çökmemesi için” yüzüne metal bir plaka takıldığı açıklandı.

26 yaşındaki Dewar mahkemede verdiği ifadede gelinle liseden beri arkadaş olduklarını ancak düğünde yaşananlardan bu yana hiç konuşmadıklarını söyledi.

Macclesfield’da bebeği, üç yaşındaki kızı ve nişanlısı ile birlikte yaşadığını belirten Dewar “Okuldan bu yana hep en iyi arkadaşımdı. Düğün için hazırlanmasına bizzat yardım ettim. Ben bu olayda en yakın arkadaşımı kaybettim” dedi.

Dewar “Bu tam bir kabus. Herkes çok eğleniyordu ancak insanlar evlerine dönmek için otoparka doğru yürümeye başladığında her şey değişti. Damat durduk yere yüzüme yumruk attı ve beni yere serdi. Tek hatırladığım acılar içinde yerde yattığım. Gözümü açamıyordum. Bütün yüzüm şişmişti. Yüzümü hissedemiyordum. Hala da yüzümün bir kısmını hissedemiyorum. Umarım her şey yakında daha iyi olacak” dedi.