Çocuk 11. yeni bölüm fragmanında şok: Ali Kemal Hasan'ı vurdu

Çocuk 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV'nin olay dizisi Çocuk, 10. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Büyük ilgi gören dizinin son bölümüne Şule ve Zeynep'in köşkten kovulması damga vurdu.

Eklenme: 20 Kasım 2019 00:12 - Güncelleme: 20 Kasım 2019 00:29

ÇOCUK 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA ŞOK: HASAN VURULUYOR

Çocuk 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ali Kemal ve Hasan düellosunda silahı çeken Ali Kemal oluyor. Hasan göğsünden vurulup kanla içinde yere yığılırken Ali Kemal oğlu Burak'ı arabasına koyup kaçıyor.

Hasan'ın ise yerde yaralı yatarken bile "Oğlumu alacağım" dediği duyuluyor.

ÇOCUK 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hasan’ın Şule’den duyduklarıyla dünyası altüst olur. Efe, Hasan’ın oğludur. Bunca sene öldüğünü düşündüğü, bunun için kendini suçladığı oğlu gözünün önündedir.

Hasan, bütün öfkesiyle köşke giderken Asiye ve Ali Kemal de Zeynep’ten Hasan’ın her şeyi öğrendiği bilgisini alır.

Asiye, korkuyla Ali Kemal ve Efe’yi evden uzaklaştırmaya çalışırken Ali Kemal hiçbir yere gitmemekte kararlıdır. Hasan ve Karasu ailesi arasında büyük bir yüzleşme yaşanır.

Hasan’ın elindeki silahla bir adım ileriye gitmesine oğlu engel olur. Hasan dağılmıştır… Ona baba demesi gereken oğlu, Hasan’ı amcası bilmektedir.

Ona söylenen bu yalanın içinde, sevdiği en çok güvendiği Akça’nın da payı vardır. Hasan ve Akça’nın yolları büyük bir tartışmayla ayrılırken Şule de Zeynep’le birlikte köşkten kovulur.

Ali Kemal Efe'yi gizli bir yere kaçırır, çiftliğe saklar. Bunu öğrenen Hasan da Şule ile işbirliği yaparak Burak'ı kaçırtır. Ardından sıkı bir pazarlık başlar. Ali Kemal oğlu Burak'ı, Hasan ise Efe'yi almak için mücadele eder.

Son sahnede ise Hasan bebekle arabaya binecekken Ali Kemal silahıyla ortaya çıkıyor, iki kardeş silahlarının namlusunu birbirlerine çeviriyor. Ve tam o sırada bir silah sesi duyuluyor. 

İŞTE ÇOCUK 11. BÖLÜM FRAGMANI