Ciximixi'den En İyi Fırsat fikrine 19 Mayıs tatili!

Ciximixi.com “En iyi fırsat” fikrini 19 Mayıs’ta tatille ödüllendiriyor

Eklenme: 12 Mayıs 2011 18:17 - Güncelleme: 30 Mart 2016 15:36
Düzenlediği yarışma ile dikkatleri üzerine çeken ciximixi.com, en iyi fırsat fikrini Bodrum Gündoğan’da 2 kişilik tatil ile ödüllendiriyor. Son başvuru tarihinin 13 Mayıs 2011 olduğu yarışmaya, Ciximixi.com fan sayfasına üye olan herkes katılabiliyor

Üyelerine indirimli fırsatlar sunan ve kısa sürede yoğun bir katılımcı sayısına ulaşan ciximixi.com şimdi de düzenlediği yarışma ile Bodrum Gündoğan Anka Regency Boutige Hotel’de 2 kişilik tatil kazanma fırsatı veriyor. www.facebook.com/ciximixi fan sayfasında düzenlenen ve ücretsiz üye olan herkesin katılabileceği yarışmada tek şart en iyi fırsat fikrinin sunulması. Son başvuru tarihi 13 Mayıs 2011 olduğu yarışmada kazanan kişi 14 Mayıs 2011 günü fecebook fan sayfasında açıklanacak. Yarışma süresince katılımcılar fikirlerini ciximixi fan sayfasındaki form ile ulaştırabilecek.

19 Mayıs tatili ciximixi’den Yarışma sonunda kazanan kişi yanında bir sevdiği ile 19-21 Mayıs tarihlerinde 3 gece oda kahvaltı tatil yapacak. Üstelik ödül sadece bununla da sınırlı değil. Ciximixi.com’dan yapılan açıklamaya göre; gerçek profil bilgileri ile yarışmaya katılan ve kazanan kişiye oda kahvaltı tatilin yanı sıra 2 kişilik yemekli tekne turu ve odaya meyve şarap ikramı hediye edilecek. Bu tür ödüllü yarışmalar bundan sonra da devam edecek.