MedyaFaresi MedyaFaresi

Bursa'da Çıplak Kadın Arama Yapan Polislerin Üzerine Koştu

Bursa'da cadde üzerinde uygulama yapan polis ekiplerinin bulunduğu noktaya doğru çıplak halde koşan kadın ortalığı ayağa kaldırdı. Bekçiler ve polisler çıplak kadını yakalayabilmek için seferber oldu.

Eklenme: 21 Şubat 2021 13:11 - Güncelleme: 21 Şubat 2021 13:41

İlginç olay hafta sonu kısıtlaması sebebiyle polis ekiplerinin uygulama yaptığı Ulucami ve tarihi belediye binasının bulunduğu Bursa'nın en ünlü caddesi Heykel olarak bilinen Atatürk Caddesi üzerinde meydana geldi.

POLİSLERE DOĞRU KOŞTU

İstanbul Bakırköy nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenilen 30-35 yaşlarındaki S.Y. isimli kadın çıplak halde koşarak polislerin uygulama noktasına doğru ilerledi.

Bu sırada aynı cadde üzerinde devriye görevi yapan bir grup bekçi ile uygulama noktasındaki polis ekipleri kadına engel olmaya çalıştı.

"VAZİFEMİ YAPTIM BABA"

Kadının kıyafetlerini toplayıp peşinden koşan ekipler kadını tarihi hanlar bölgesinin orada durdurup kıyafetlerini giymesi için razı etti. Orhan parkına doğru kollarını açıp "vazifemi yaptım baba" diye bağıran kadın daha sonra kıyafetlerini giyerek polis otomobiline bindi.

İşte o görüntüler...

İZMİR'DE DE AYNISINI YAPMIŞ

İfadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen kadının daha önce de İzmir'de aynı eylemi gerçekleştirmekten kaydı bulunduğu öğrenildi. Kendini ifade etmekte zorluk çeken kadın için Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü uzmanlarından yardım istendiği öğrenildi. Olayla ilgili tahkikat sürüyor. (iha)