MedyaFaresi MedyaFaresi

Cinsel yaşamınızı renklendirin

Cinsel hayatınızın renkli olması için biraz daha yaratıcılığa mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Aradığınız her şey burada!

Eklenme: 01 Nisan 2014 19:20 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 06:24

Stresi yok eden, ilişkiyi tamamlayan, cilde iyi gelen seks, ruhsal olarak kendinizi kötü hissettiğiniz süreçlerden çıkışın da en iyi yollarından biri. Yalnızlık duygusu, sevgilinizle beraberken yerini mutluluğa bırakıyor... 

Moralinizi düzeltir 

Seks kafanızı düşüncelerden arındırmanın en iyi yolu. Moraliniz bozuksa yumuşak ve hassas bir beraberlik tam size göre. Partnerinizin sizi teselli etmesine izin verin. 
Vücudunuzu keşfedin 

Erkekler seks sırasında partnerinin vücudunu en ince ayrıntısına kadar keşfetmek ister. Siz de onu örnek alarak önce kendi vücudunuzu, sonra da onun bedenini keşfedin. 

Aşk dolu kelimeler seçin 

"Sevgilim harikasın, seni seviyorum..." gibi aşk dolu kelimeler seçmeniz, hem duygularınızı anlatmanızı daha da kolaylaştırır, hem de yaşananları utanç yerine keyifli bir şekilde hatırlatır. 
Nefesinizi kontrol edin 

Hızlı nefes almak iyi bir seksin en önemli anahtarlarından birisidir. Nefes alışınızı kontrol etmek için yalnızken yapacağınız egzersizler ilerisi için çok faydalı olacaktır. 
Geçmişinizi paylaşın 

Geçmişinizle ilgili her şeyi anlatmanız, birbirinize karşı daha rahat olmanızı sağlar. Bunların başında da geçmişte yaşadığınız seks hayatı olmalı. Böylece partneriniz nelerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı bilebilir. 

Koruyucu ya da korunan 

Seks sırasında koruyucu, yani yön veren taraf mı, yoksa korunan, yani onun yön verdiği taraf mı olmayı istediğinize karar verin. Partnerinizin bunu bilmesi daha iyi bir seks yaşamınız olmasını sağlar.