MedyaFaresi MedyaFaresi

Rüyada aldatmak ne anlama geliyor?

Rüyalar, herkesin gördüğü ve uyandığında genellikle suçluluk hissettiği türden. Bu tür rüyaların anlamı aslında düşündüğünüzden çok farklı. En azından psikanalistler öyle diyor.

Eklenme: 28 Mart 2016 13:38 - Güncelleme: 15 Mart 2018 10:29

Gelin, cinsellik içeren rüyaların gerçek anlamlarına bir göz atalım.

1. İş Arkadaşıyla Seks Yapmak

Bu bilinçaltınızda iş arkadaşınıza duyduğunuz bir ilginin belirtisi olabilir tabii, ancak böyle bir şey yoksa bu rüyanın anlamı işinize daha fazla odaklanacağınız ve işinizde ilerleyeceğiniz yönünde.

2. Bir Yabancıyla Seks Yapmak

Bu tür rüyalarda karşı taraf fludur ve kesinlikle tanıdığınız biri değildir. Bu rüyalar libidonuzun yüksek olduğunu gösterir. Psikologlara göre bu rüyayı çok görüyorsanız,cinsellik ihtiyacınızı uyanıkken tam olarak karşılayamıyor olabilirsiniz.

3. Eşcinsel İlişki Görmek

Kendinizi heteroseksüel olarak tanımlıyor ancak rüyanızda bir hemcinsinizle yakınlaşıyorsanız; bu gizli bir eşcinsel olduğunuz anlamına gelmiyor. Aslında bu tür rüyalardaki partneriniz, bilinçaltınızdaki sizin bir parçanız. Bu rüyalar kendinizi olduğunuz gibi kabullenip sevmeyi öğrendiğiniz anlamına geliyor.

4. Rüyada Aldatmak

Bu ilişkiniz için kötü bir işaret olabilir. Belki ilişkiniz sizi yeterince tatmin etmiyordur. Tabii böyle olmayabilir de, belki de sadece cinselliğinizin yeni bir yönünü keşfettiğiniz anlamına geliyor.

5. Arkadaşla Seks Yapmak
 
Eğer arkadaşınıza karşı bir şey hissetmiyorsanız, bu rüyanın anlamı onun sahip olduğu bir özelliğe sahip olma isteğiniz.

6. Ensest İlişki Görmek

Böyle bir rüya görürseniz kesinlikle panik yapmayın, bu rüyanın anlamı bilinçaltınızda aile üyelerinizle aranızdaki mesafenin yarattığı hayal kırıklığı. Onlarla daha fazla vakit geçirmek ve ilişkilerinizi düzeltmek, bu tür rüyalar görmenizi engelleyecektir.

7. Fetiş ve Sıra Dışı Seks Görmek
 
Bu tür rüyalar hayatınızda yeni ve yaratıcı bir girişimde bulunmaya hazır olduğunuz anlamına geliyor.

8. Başkalarını Seks Yaparken Görmek
 
Rüyanızın bile başkalarının üzerine olması; kendi cinselliğiniz, vücudunuz ya da özgüveninizle ilgili bazı problemleri işaret eder.

9. Kendinizle Seks Yaptığınızı Görmek
 
Hayır, mastürbasyondan bahsetmiyoruz. Eğer rüyanızda kendinizle yakınlaştığınızı gördüyseniz, bu kendinize olan güveninizin tam olduğunu söylüyor.

10. Eski Sevgiliyle Seks Yaptığını Görmek
 
Saydığımız rüyalar arasında en tehlikeli olan bu. Çünkü hala eski sevgilinize karşı bir şeyler hissettiğinizi düşünmenize neden olabilir. Oysa bu rüyanın anlamı şu anki ilişkinizde eski ilişkinizde yaşadığınız bir sorunun aynısını ya da benzerini yaşıyor olmanız.

Etiketler : haberler, son haber, haber