MedyaFaresi MedyaFaresi

İki Vajinası Olan Evelyn Miller: Birini Aşk, Birini İş İçin Kullanıyorum! Uterus Didelphys nedir?

8 yıl boyunca seks işçisi olarak çalışan 30 yaşındaki Evelyn Miller nadir görülen bir sağlık sorunuyla dünyaya geldi. Avustralyalı kadın vajinalarından birini işinde diğerini aşk hayatında kullandığını söylüyor.

Eklenme: 13 Mart 2021 09:17 - Güncelleme: 13 Mart 2021 09:54

Miller'ın çift vajnası ve iki rahmi var. 20 yaşında genç kadına latince adıyla 'Uterus Didelphys' teşhisi kondu.

Uterus Didelphys nedir? 

Rahmin iki iç boşluğa sahip olduğunu tanımlayan durumdur. Her boşluk kendi rahim ağzına kadar uzanır ve bazı durumlarda iki vajina da olabilir. Bu nadir bir durumdur. Bu tür bir anormallik olup olmadığını anlamadan, doğrudan bir hamilelik olması mümkündür.

Aynı anda meydana gelen regl süreçlerinde çift tampon kullanan kadın çoğu kez jinekolog muayenesinde iki taraftan da smear testi oluyor.

8 Yıl boyunca seks işçiliği yaptı 

8 yıl boyunca seks işçiliği yaptığını söyleyen kadın çift vajinaya sahip olmanın çok 'kullanışlı' olduğunu belirtiyor.

Avustralyalı kadın vajinalarından birini işinde diğerini aşk hayatında kullandığını söylüyor.

Yorulunca değiştiriyorum 

Miller "sanırım pek çok insan bir vajinayı iş için, diğerini kişisel yaşam için kullandıklarını söyleyemez. Başka bir vajinaya sahip olabilmek kullanışlı bir durum. Dayanıklılık için kullanışlı. Çok müşterim olduğunda birinden yorulunca diğerine geçiyordum" dedi. Miller, bu durumunun müşterilerini "delirttiğini" söyledi.

6 Aylık hamile 

Miller "Bir ilişkiye girdiğimde ikisini ayırmak benim için daha iyi oldu" dedi. Şu an altı aylık hamile olan Miller sağ rahminden bir erkek çocuğu doğurmak için gün sayıyor.

En Çok Okunan Haberler