MedyaFaresi MedyaFaresi

CHP'nin Çöpten Ekmek Toplayan Yaşlı Kadın Görüntüsünden Skandal Çıktı

CHP Liderinin sosyal medyada paylaştığı çöpten ekmek toplayan yaşlı kadın görüntüsüyle iigili inanılmaz detaylar ortaya çıktı. Uçankuş TV'nin bir yıl önceki dilenci çetesine haberine ait görüntüler CHP'nin sefalet klibine nasıl girdi?

Eklenme: 14 Ocak 2021 18:09 - Güncelleme: 14 Ocak 2021 18:20

İşte Uçankuş'un o haberi:

UçanKuş TV, “Yılın Gafı”nı yakaladı!.. Aslında UçanKuş TV, geçtiğimiz günlerde insanların duygularıyla oynamak/para çarpmak için sokaklarda çarşaf giyip dilenci rolü yapan bir “çete”yi 08.10.2020 tarihinde ortaya çıkarmıştı!..

Şimdi ise UçanKuş TV ekibi bir baktı, günlerdir haber yaptığı dolandırıcı/dilenciler, CHP Genel Başkanı’nın dün attığı Tweet’te, özel olarak altına “İşte halkın durumu” diye video olarak konulmuş!!!

"Kemal Kılıçdaroğlu dün akşam bir tweet attı… Tweet’inde “Saraydaki tabloyla, Türkiye’deki gerçek arasında 180 derece fark var” deyip sefalet görüntüleri paylaştı.

İŞTE UÇANKUŞ TV'NİN GÖRÜNTÜLERİ

TV’ci kafasıyla güzel bir montaj yapılmış, bir yandan çöplükten ekmek toplayanlar veriliyor, bir yandan da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetinden kareler… Tezatlık sergilenmeye çalışılıyor ama!!!

UçanKuş TV çalışanları bu videoyu izler izlemez şok oldu. Çünkü daha 5.saniyede ilk görüntüde verilen, güya çöpten ekmek toplayan, zavallı olarak lanse edilen dilenci, UçanKuş TV’nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı sahtekar/dolandırıcı ekip’ten birisiydi!.. Yani ortada bir zavallılık yoktu!

Bu nasıl olabilirdi?..

İŞTE CHP'NİN VİDEOSU

“Acaba bilmeden, yanlışlıkla mı bu görüntüyü almışlardı o videoya?..” Düşündük, bu imkansızdı!.. Bu sahtekar/dolandırıcı kadını, bilmeden videoya koymaları. Çünkü bu görüntüler UçanKuş TV’nin özel haberiydi. Ve doğal olarak haberin ne olduğu bilerek alınmış olmalıydı!.. (Aslında sahtekar/dolandırıcı dilenci, rolünü çok iyi oynuyordu, herhalde o kare çok cazip geldi birilerine!.. Halbuki yaşlı ve fakir taklidi yapıp, yolda geçen insanları avlıyorlardı.)

Şimdi günlerce konuşulacak bir skandal ortaya çıktı. Peki kim yaptı, nasıl yaptı?.."