MedyaFaresi MedyaFaresi

CHP'li Muharrem İnce, spikeri canlı yayında fena bozdu!

MEDYAFARESİ VİDEO- CHP'nin Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Habertürk ekranlarında spiker Ece Üner'i fena bozdu.

Eklenme: 21 Ekim 2010 19:05 - Güncelleme: 02 Nisan 2016 09:00
Türban sorunu tartışmaları için canlı yayın bağlantısı kurulan İnce, konu dışı bir soru üzerine sinirlendi ve spiker Üner'e sert şekilde çıkıştı.

GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Türbanda uzlaşma arayışları kapsamında AKP ile CHP arasındaki görüşmelere dair bilgi vermek için yayına bağlanan Muharrem İnce, 29 Ekim resepsiyonu üzerine gelen soruya kızınca programın sunucusuna patladı. Ece Üner'i zor durumda bırakan İnce 'Programa bağlanmadan önce sadece türban için AKP ile yaptığımız görüşmeleri soracağınızı söylemiştiniz.' diyerek tepki gösterdi. Üner, o görüşmede konuşulan konulardan biri olduğu için bu soruyu sorduğunu söylese de konuğunu ikna edemeyince canlı yayında kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

Üner, bir yanlış anlaşılma olduğunu söyleyerek durumu toparlamaya çalışırken İnce'nin tepkisi devam etti. İnce 'Baştan söylediğiniz sorular neyse onlara sadık kalmanız gerekir' dedi. Ece Üner, gerilimin tırmanmasına engel olmak için sorusunua geri çekerek yayına devam etti. Ancak bu sefer de İnce, ısrarla az önce kızdığı o soruyu cevaplamak istedi.