Çekmeyin çocuk ağlıyor! Salih Uçan'ın zor anları!

Fenerbahçe'nin genç yıldızı Salih Uçan gece kulübünde gazetecilere yakalandı, saat 08.00'e kadar kaçamadı.

Eklenme: 17 Mayıs 2013 12:39 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 05:16

Akşam gazetesinden Samet Aday’ın haberine göre, Fenerbahçe’nin genç yetenekleri arasında gösterilen Salih Uçan, kulüp tarafından oyunculara verilen 3 günlük izni değerlendirerek arkadaşlarıyla gece eğlencesine çıktı.

Adının Ayberk olduğu öğrenilen 1 erkek arkadaşı ve 2 kız arkadaşıyla Bomonti’deki Aztek adlı mekanda eğlenen Uçan, kapıda gazetecilerin beklediğini öğrenince büyük panik yaşadı.

ÇEKMEYİN ÇOCUK İÇERİDE AĞLIYOR

Mekânda görevli bir kişi gazetecilerin yanına gelerek ’’Salih’i çekmeyin, çocuk üç aydır dışarı çıkmıyor. Sizin dışarda olduğunuzu öğrenince çocuk ağlamaya başladı’ sözleri ile muhabirleri ikna etmeye çalıştı. Daha sonra ise Uçan’ın arkadaşı Ayberk, devreye girip, ’Bir saniye durun konuşalım’ diye ısrarlarda bulundu.

Mekândaki tüm müşterileri deyim yerindeyse yolcu eden ve tam anlamıyla bir kıskacın içinde kalan Uçan ve arkadaşları yapacak bir şeyleri olmadığını anladıklarında ise ilginç bir planı hayata geçirdiler. Mekânın içerisinden önce genç futbolcunun kız arkadaşları çıktı. Ayakta durmakta güçlük çeken gençler bir taksiye binerek evlerinin yolunu tuttu. Bir kaç dakika sonra Salih Uçan’ın erkek arkadaşları da ünlü futbolcuyu geride bırakarak gece kulübünden ayrıldı.

SABAH 8’DE KAPI ÜSTÜNE KİLİTLENDİ

Bu anlarda mekâna gelen gizemli takım elbiseli bir adam ise uzun süre basın mensuplarını göz hapsine aldıktan sonra mekân içinde kısılıp kalan Salih Uçan’ın yanına geçti. Yaklaşık yarım saat Uçan’ın yanında kalan gizemli adam, dışarı çıktığında ise aracıyla mekan çevresinde düzenli aralıklarla 7-8 tur atarak gazetecilerin durumunu kontrol etti. Mekânda personelle bir başına kalan Salih uçan basın mensuplarının ısrarcı tutumları neticesinde görüntülenmemek için mekânda uyumak zorunda kaldı. Sabah saat 08.00’de mekândan ayrılan son personel ise kapıyı Salih Uçan’ın üzerine kilitledi ve mekândan ayrıldı.

Akşam

AKŞAM GAZETESİ’NDEN SAMET ADAY’IN HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SALİH UÇAN ÇAPKINLIK TURUNDA