MedyaFaresi MedyaFaresi

Çay içtiler, intiharı izlediler!

VİDEO- Sivas'ta Harun D., intihara kalkıştı. Polis ekipleri, Harun D.’yi ikna ederek indiririrken, çevredeki çay bahçesinde oturanlar, çay içerek olayı izledi.

Eklenme: 07 Nisan 2012 15:36 - Güncelleme: 05 Nisan 2016 03:22

Çay içerek intiharı izlediler!.. VİDEO


Karşıyaka Mahallesi’nde eşinden ayrı yaşayan ve bir süredir işsiz olan ve daha önce geçici işlerde çalışan Harun D., girdiği bunalım sonucu kent meydanında bulunun 6 katlı iş merkezinin çatısına çıktı. Çevredekilerin durumu ihbar etmesi sonucu olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede bina çevresinde intihar girişimini izlemek üzere onlarca kişi toplandı. Polis, meraklı kalabalığı dağıtmakta zorlanırken, itfaiye ekipleri de Harun D.’nin atlaması olasılığına karşı branda açtı. Bu sırada Harun D., itfaiye merdivenini açan ekiplere su şişesi atarak tepki gösterdi. Çatıya çıkan Sivas Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, uzun uğraşlar sonucu Harun D.’yi ikna ederek aşağı indirdi.


İşsiz olduğu için intihara kalkıştığını söyleyen Harun D.’ye ekipler bu konuda yardımcı olacakları sözü verdi. Çevredekiler olayı cep telefonu ile görüntülerken, meydandaki çay bahçesinde oturanların ise olan biteni çay içerek izlemeleri dikkat çekti. Harun D., sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

Çay içerek intiharı izlediler!.. VİDEO