MedyaFaresi MedyaFaresi

Çarpışma dizisinin 10. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma'da 10. yeni bölümden 2. fragmanı ortaya çıktı.. Yayınlanan 2. fragmanda Kadir elinde bir çiçekle gelip sürpriz yaptığını söylüyor.

Eklenme: 13 Şubat 2019 23:05 - Güncelleme: 13 Şubat 2019 23:21

Show Tv’nin en çok izlenen dizilerinden Çarpışma, yeni bölümü 14 şubat perşembe günü izleyicileri ile buluşacak. Reytinglerde üst sıralarda yer alan dizi Çarpışma 10. bölüm 2. fragman geldi Veli’nin soygun planı tutacak mı?

Çarpışma 10. Bölüm 2. Fragman Geldi Veli’nin Soygun Planı Tutacak Mı?
Show Tv’nin en çok izlenen dizilerinden Çarpışma, yeni bölümü 14 şubat perşembe günü izleyicileri ile buluşacak. Reytinglerde üst sıralarda yer alan dizi Çarpışma 10. bölüm 2. fragman geldi Veli’nin soygun planı tutacak mı?

Çarpışma dizisinin yeni fragmanında,  Kadir, Zeynep’e süpriz yaparak elinde bir buket gül ile karşısına çıkıyor. Kadir, Sarıyer spor taraftarını bayrakları ile evininin önünde görüyor ve çok şaşırıyor. Zeynep, farkında olmadan, Kadir’in annesiyle tanışıyor.

Selim, Veli’yi arayıp, Asiye hanımın ofisinde olduğunu söylüyor. Meral, Kerem ile Cemre’nin arasını bozmak için Kerem’e sarılıp dudağından öpüyor. Kerem, Cemre’ye kendisini bir kere buldum bir daha kaybetmek istemediğinin açıklamasını yapıyor. Bu arada Veli, bir soygun planından bahsediyor.

Çarpışma Dizisinde 9. Bölümde Yaşanalar!

Kerem’in annesi aniden çıkıp gelir. Kerem’in annesini kurtaran Meral’dir. Cemre ve Kadir’in yanına giderek, Veli’nin elinden Kerem7in annesini nasıl kurtardığını anlatır ama onu vurmaya çalışan kişinin kimliğini ele vermez.

 Zeynep, Selim’e, iş teklifini kabul ettiğini söyler ve Zeynep orayı terk etmesinden sonra arka masada oturan Veli Selim’in yanına gider. Selim’e, Zeynep’in bu teklifi neden kabul ettiğini bildiğini söyler. Selim, Veli’ye Galip’in paralarını hazineye aktarıldığını söyler ve parayı almasını söyler.

Emniyetteki Muhbir Meltem Çıkıyor!

Kadir, emniyetteki muhbirin kim olduğunu çözüyor. Veli’nin emniyetteki muhbiri Meltem’e son bir görev verir. Bu görev Cemre’nin öldürülmesidir. Kadir, Meltem’i takip eder.

Meral’in, Veli ile konuşmalarını duyup Kerem’e, Meral’i takip etmesini söyler. Meltem,  Meral ile buluşacağı yerde beklerken Kerem’de oradadır. Meltem, Meral’i yaralar tam öldüreceği sırada Kadir, Meltem’in kafasına silah dayar ve Meral’i kurtarır.

Zeynep, Kadir’i Veli’nin her zaman iki kişiyle birlikte çalıştığını çözdüğünü söyler. Kemal, bir muhbir daha olduğunu anlıyor. Diğer muhbir, Meltem’i öldürür konuşmaması için. Diğer muhbir ise Adem’dir.

Çarpışma dizisinin 10. bölüm 2. fragmanını izlemek için tıklayınız