MedyaFaresi MedyaFaresi

"Çaresizdim, bunaldım!!!" Nokta'nın patronu kapatmanın perde arkasını anlattı!

Nokta Dergisi beklenmedik bir şekilde yayınına son verdi. Patron Ayhan Durgun bakın ne diyor? "Çaresizdim. Bunaldım. Bu kadar iftiraya dayanamadım. Hakkımızda söylemedikleri söz kalmadı. En son Barzani destekliyor denildi"

Eklenme: 21 Nisan 2007 15:07 - Güncelleme: 03 Ocak 2016 21:58

Nokta Dergisinin sahibi Ayhan DURGUN, son dönemlerde ciddi sıkıntı yaşadıklarını ve yalnız kaldıklarını dile getirdi. Durgun, konuşmasını şöyle sürdürdü:
 

"Çaresizdim. Bunaldım. Bu kadar iftiraya dayanamadım. Hakkımızda söylemedikleri söz kalmadı. En son Barzani destekliyor denildi"

"Olacak iş değil. Ben de bu vatanın evladıyım. Canımı veririm bu vatan için"

"Yola çıkarken özgür ve gerçekleri yazan bir dergi hedefimiz vardı. Hiçbir şekilde gazeteci arkadaşlarımın işine karışmadım. Ama artık bu kadarı da fazla. Dayanamadım ve kapatma kararı aldım"

Ömrü çok kısa süren dergide Nokta ekibinin çok iyi gazetecilik yaptığını söyleyen Durgun, sözü siyasetçilere getirererek, "son olaylarda bize bir tek siyasetçi bile destek vermedi" diye sitemde bulundu. Yalnız kaldıklarını yineleyen Doygun, sözlerini şöyle tamamladı: "Ayrıca ekonomik açıdan verimli noktada değildik ve bu yüzden kapatma kararı aldık" 

 

Etiketler : kapatma, Nokta