MedyaFaresi MedyaFaresi

Cansu Dere'ye Firuze rolü için kim torpil yaptırdı?

FOTO GALERİ / VİDEO- Muhteşem Yüzyıl'da oynayacak olan Cansu Dere'nin bu rolü nasıl aldığı polemik konusu oldu.

Eklenme: 29 Ağustos 2012 15:09 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 13:30

Tarihi bir dizide rol alacak Cansu Dere'nin; birçok oyuncudan çok ücret alacağı da iddialar arasında..

CANSU DERE'YE AŞK TORPİLİ FOTOĞRAF GALERİSİ...

Yönetmen, yapımcı ya da televizyon müdürleriyle yaşadığı beraberlikler sayesinde dizi ya da filmlerde rol alıp cebini dolduran güzellere iddialara göre bir isim daha eklendi...

İddialar ise şöyle: Televizyoncu Cem Aydın, Cansu Dere ile ayrılmadan kısa bir süre önce yapımcı Timur Savcı'yı aradı. Aydın, Savcı'dan başında bulunduğu kanalda yayınlanan 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde güzel sevgilisine rol verilmesini rica etti. Savcı da; Cansu Dere'yi hem başarılı hem de güzel bulduğu için Cem Aydın'ın bu isteğine sıcak baktı ve sonunda rol birçok ismin arasından sıyrılan Dere'nin oldu.

SETTE İSTENMİYOR MU?

Dizide 'Firuze' adlı bir karakteri canlandıracak olan Dere'nin Hürrem Sultan'ı canlandıran Meryem Uzerli'den bile yüksek ücret aldığı da iddialar arasında... Bu arada aynı tarihi dizide rol alan Nur Fettahoğlu'nun; "Cansu Dere, yeni rol arkadaşınız oldu" diyen gazetecilere "Öyle mi olmuş?" demesi de Dere'nin diğer oyuncular tarafından istenmediğinin göstergesiydi.

BEBEĞİNİ KUTLADI MI?

Cansu Dere ile ilgili bir diğer iddia da eski sevgilisi Cem Yılmaz'a baba olduktan sonra "Hayırlı olsun" diye cep telefonu mesajı attığı yolundaydı. Dere, bu iddiaya; "Ne evet, ne hayır diyebilirim" diyerek telefon mesajı olayının doğru olduğunu ima etti.

EZEL'İN EYŞANINI BU KARELER ÇILDIRTTI

CANSU DERE HÜRREM'İN BİR BACAĞI KADAR VİDEO

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ SEZON FRAGMANI