MedyaFaresi MedyaFaresi

Can ve Sanem’i bekleyen yeni sınav!

Erkenci Kuş 39. son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı bekleyişi sürüyor. Erkenci Kuş dizisi son bölümde; Can ile Sanem son kavgalarından da güçlenerek çıkıyorlar. Leyla ile Emre'nin düğünü tam bir curcuna haline geliyor.

Eklenme: 28 Nisan 2019 11:56 - Güncelleme: 28 Nisan 2019 11:57

Erkenci Kuş 39. son bölümü ile bu akşam Star TV'de yayınlandı. Son bölümde; Sanem ile Can aşkı fotoğraf çekiminden sonra büyük bir sınav veriyor. Ancak bu sınavdan başarı ile çıkmayı başarıyorlar. Ve Leyla ile Emre için düğün vakti geliyor. Bol eğlenceli geceye Hüma Menkıbe kavgaları damgasını vuruyor. Sanem, Yiğit’in kitabı ile ilgili teklifi ile havalara uçuyor. Can her koşulda sevgilisinin yanında olmaya çalışırken yeni sorunlar art arda geliyor. Oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokatlan, Berat Yenilmez, Cihan Ercan ve Anıl Çelik gibi isimlerin bulunduğu Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu? Erkenci Kuş 39. yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular neler?

Erkenci Kuş 40. yeni bölüm fragmanı henüz gelmedi. Yayıncı kuruluş yayınlar yayınlamaz aşağıdaki sayfadan izleyebilirsiniz…

Leyla ile Emre’nin düğün hazırlıkları Can ile Sanem’in arasını açıyor. Ayrıca Sanem ve Can bir fotoğraf çekimi için gelinlik ve damatlık giyiniyorlar. Sanem ve Can’ın arasında örtülü kalmış tüm sorunlar birden gün yüzüne çıkıyor. Can da Sanem de bu evliliğe hazır olup olmadıklarını sorguluyorlar. Can ‘evlenmek istemiyorsan söyle, vazgeçelim bu işten’ diyor ve ortam bir anda buz kesiyor. Can, Sanem’in sıkıldığını söylerken Sanem ise tam tersini düşünüyor. Can, Sanem ile biran önce gitmek istiyor. Sanem, Can ile gitmek istemiyor ve iç sesini duymadığını söylüyor.

DÜĞÜN VAR

Ama bu kavgalar Can ile Sanem’in arasını bozmuyor. Emre ve Leyla’nın evlilik şoku düğün hazırlıkları ile atılmaya çalışılıyor. Hazırlıkları başa bela olan evliliğin düğünü yapılıyor. Düğün çok eğlenceli geçiyor. Hûma ve Mevkibe yan yana gelmesin çünkü mutlaka bir sebep bulup kavga ediyorlar.

YİĞİT İŞ BAŞINDA

Yiğit yeniden Sanem için devreye giriyor ve bağlantılarını kullanarak Sanem’e yurt dışından bir iş fırsatı sunuyor. Sanem sevinçten Yiğit’e sarılıyor ve Ceycey bu anları görünce çığlık atıyor. Sanem yazamadığını fark edince Can sevgilisini yanında olmak istiyor. Ancak sorunlar peş peşe geliyor.

Etiketler : erkenci kuş, can yaman