MedyaFaresi MedyaFaresi

Cameron Diaz: Kadınları çekici buluyorum!

Hollywood'un güzel yıldızı Cameron Diaz, Playboy dergisine ilginç açıklamalarda bulundu.

Eklenme: 19 Haziran 2010 11:08 - Güncelleme: 22 Mart 2016 05:42

Aşk ve seks hayatı ile ilgili konuşan Diaz, kadınları çekici bulduğunu ve "hayvansı" seksten hoşlandığını söyledi. "Cinsellik ve sevgi farklı şeyler. Bir kadını çekici bulmam, o kadınla aşk yaşamak istemem anlamına gelmiyor, lezbiyen değilim" dedi. Fiziksel temasın aşk hayatı için çok önemli olduğunu vurgulayan Cameron Diaz, zaman zaman cinselliğini daha  rahat yaşamak için uzun seyahatlere çıktığını da belirtti.

20 mİlyon dolara 'gergİn' poz
Amerİkalı ünlü yıldız Julia Roberts'ın bir reklam kampanyasındaki fotoğrafları yeni bir photoshop tartışması yarattı. Güzel gülümsemesiyle tanınan 42 yaşındaki ünlü yıldızın fotoğraraflarda pürüzsüz ve hayli gergin gözükmesine kadınlar "İnsanın yirmi yaşında bile bu kadar mükemmel bir cildi olamaz. Doğal haliyle çıksa daha samimi olurdu" diye tepki gösterdi. Roberts, kampanya için geçtiğimiz aylarda 20 milyon dolarlık bir anlaşma imzalamıştı.

İlk set Maria Sharapova'nın! İngİltere'nİn başkenti Londra'da düzenlenen Wimbledon tenis turnuvası öncesinde yapılan özel bir parti, tenis dünyasının efsane kadınlarını buluşturdu. Kensington'da bulunan The Roof Gardens'ta düzenlenen davette Rus tenis yıldızı Maria Sharapova, Sırp raket Ana Ivanoviç, ABD'li tenisçi kardeşler Serena Williams ve Venus Williams ile İngiliz sporcu Anne Keothavong bir araya geldi. Bronz rengi mini elbisesiyle göz kamaştıran Sharapova, güzelliğiyle rakiplerini kort öncesi gölgede bıraktı.

KÂĞITTAN İNCE
Japonya'nın Osaka kentinde bulunan Kansai Uluslararası Havaalanı'nda önceki gün dünyanın en büyük plazma televizyonu görücüye çıktı. Beş metre genişliğinde olan dev plazma, sadece  1 milimetre kalınlığında. Plazma sıradan örneklerine göre de 10 kat daha hafif. Büyük ekran televizyonlara oranla daha az enerji tüketen yeni plazmanın önümüzdeki aylarda ticari amaçlı kullanılacağı söylendi.

Milliyet