MedyaFaresi MedyaFaresi

Bursa'da kocasının sevgilisinin saldırısına uğradı

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde 47 yaşındaki Vildan Meşe, eşinin sevgilisi N.Ç. tarafından üzerine kaynar su dökülerek yaralandı. Vücudunda birinci derecede yanıklar oluşan Vildan Meşe hastanede tedavi altına alındı

Eklenme: 17 Ekim 2017 10:28 - Güncelleme: 17 Ekim 2017 10:30

Olay, Mustafakemalpaşa ilçesinde meydana geldi. Çalıştığı iş yerine gitmek için servis otobüsüne binmek isteyen Vildan Meşe, iddiaya göre eşi M.Ş.nin sevgili olduğu belirtilen N.Ç.'nin saldırısına uğradı. İki çocuk annesi Vildan Meşe, servis aracına oturduğu sırada kapıya gelen N.Ç.'nin sıcak su ile saldırısına uğradı.

Saldırgan N.Ç., olay yerinden uzaklaşırken, acılar içinde feryat eden Vildan Meşe, için serviste bulunan arkadaşlarının polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Meşe, kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekibi tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

EŞİ İLE İLİŞKİSİ ORTAYA ÇIKTI


Yüzünde, vücudunda ve ayaklarında birinci derecede yanık oluşan Vildan Meşe, eşi ile ilişkisi bulunduğunu öne sürdüğü N.Ç., tarafından daha önce de tehdit edildiğini söyledi. Meşe, "Sabah işe gidiyordum arabadaydım, çantanın içine kahveden aldığı bidonun içine koyduğu sıcak suyu ben arabada koltukta otururken 'Yetti artık bıktım senden' diye bağırdıktan sonra üzerime döktü” diye konuştu.

DAHA ÖNCE DE TEHDİT EDİLDİ


Vildan Meşe, N.Ç.’nin daha önce tehdit edildiğini belirtirken, bu nedenle bir ay önce tartıştığı eşi tarafından dövüldüğünü de öne sürdü. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

SALDIRGAN KADIN YAKALANDI


Meşe'ye sıcak su ile saldıran N.Ç. yakalandı. N.Ç. Jandarma ekiplerince gözaltına alınırken, saldırı nedeniyle yüzünde ve vücudunda birinci dereceden yanıklar oluşan Vildan Meşe, ifadesinde şikayetçi olduğunu söyledi. Savcılık ve Jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.