MedyaFaresi MedyaFaresi

Burçlara göre cinsel yaşam!

Her burcun seks dünyası birbirinden farklıdır. İşte bu farklılıklar ve burçlara göre seks yaşamı.

Eklenme: 13 Mart 2013 01:28 - Güncelleme: 02 Nisan 2016 16:04
Koç
Burcun Erkeği: son derece ateşli. Bedenin ihtiyaçları son derece önemli. Hiçbir kadının peşinden koşmaz. Avlamayı sever. Sekse oldukça düşkün.
Burcun Kadını: hakim partner. Sekste yönetimi elinde tutmak ister. Hiçbir erkeğe boyun eğmekten hoşlanmaz. Adam gibi adam ister karşısında. Yılışıklıktan hoşlanmaz

Boğa
Burcun Erkeği: Yataktan müthiş tutkulu.  Bedensel zevk, yemek içmek kadar önemli.Şehvetli ve oldukça güçlü. Kadınına sahip çıkan. Fiziksel cazibeye önem verir.
Burcun Kadını: Lezzetli bir akşam yemeği tutkularını çoğaltıcıdır. Dokunulmaktan, güzel sözlerden hoşlanan. Erkeğe güven duymuşsa seks yaşamaktan çekinmez.

İkizler
Burcun Erkeği: Üzerine ilgi toplamasına bilen kadınlardan hoşlanır. Fantezilerine oldukça düşkün. Ancak kadının yaratıcı olması lazım.
Burcun Kadını: Öpüşmek, konuşmak, fantezileri arasında yer alıyor. Ön oyunları seviyor. Erkeğinin onu mesajla uyarması hoşuna gidiyor. Erkekle flört etmeyi seviyor ancak bağlanmaktan hoşlanmıyor.

Yengeç
Burcun Erkeği: Kadınlar tarafından çekici bulunuyor. Gizemli bir adam. Onu çözmek zor. Duygusal mesajlar, konuşmalar onu çok etkiliyor. Reddedilmek onu çok üzüyor.Oldukça kıskanç.
Burcun Kadını: Güzel bir yemek, romantik bir gece, ihtiraslı bir şekilde öpülüp kulağına sevgi sözcükleri söylenmesi onu çıldırtabilir.

Aslan
Burcun Erkeği: Erotizm duygusu son derece yüksek olan bu erkek için seks, kendini ifade etme biçimi olarak gayet önemli. Kendini özel hissetmesini sağlayan kadınlara yöneliyor. Ayrıca yanındaki kadının dikkat çekici olmasından hoşlanıyor. Sırt bölgesi oldukça hassas ve duyarlı.
Burcun Kadını: Her erkeğin hayalini süsleyen bir kadın.  Akıllı. Çılgın partilerden hoşlanıyor. Kaliteli bir şarap, şık bir ortam, erkeğin kolayca teslim olmaması onu zevklendiriyor. Aşk oyunlarının kraliçesi bu kadın erkeği kendisine kurban etmeyi, onu delirtmeyi seviyor.

Başak
Burcun Erkeği:  Kovalamaktan kesinlikle hoşlanmıyor. Ancak kovalanmak hoşuna gidiyor. Eğer bir kadını beğenmişse, bir de sevmişse sekste oldukça güçlü. Parfümden nefret ediyor. Kadının temiz olması yeterli. Mümkünse bir kadının ilk erkeği olmaya can atar. Bazen uzaklaşmayı seviyor, o anlarda üstüne gitmemek lazım.
Burcun Kadını: Ciddi niyetle yaklaşmayan hiçbir erkekle seks yaşaması pek mümkün değil. Diyelim ki aşık oldu.Burcun erkeği gibi, kadını da masajdan oldukça etkileniyor, rahatlamasını sağlıyor.

Terazi
Burcun Erkeği: Bu burç erkeği için ortam çok önemli. Sözgelimi iyi hazırlanmış bir sofra, mum ışığı, şık giyim, kadının anlayışlı ve uyumlu olması erkeği oldukça etkiliyor. Burcun erkeği hakim partner rolünde kadınları beğeniyor.
Burcun Kadını: İltifattan hoşlanıyor. İnce zevkleri var. Kabalıktan hiç hoşlanmıyor. Pahalı hediyelere oldukça düşkün.

Akrep
Burcun Erkeği: Seks olmazsa olmaz bir parçası. Kadından hoşlansın veya hoşlanmasın önemli olan içgüdüsel olarak doyurulmak. Cinsellikte sınırı olmayan bu erkek, kadının da aynı şekilde düşünmesini bekliyor. İkna yeteneği gayet yüksek. Günlük kaçamakları seviyor.
Burcun Kadını: Kendine güvenen erkeği seksi buluyor.Parfüm, tütsü, karanlık, egzotik ortamlar onu büyülüyor. Erkeğin kendisine aşırı duygusal davranmasını sevmiyor.

Yay
Burcun Erkeği: Kışkırtılmayı seviyor. Kadın onu istediğini belirtmeli ama tümüyle teslim olmamalı. Tatil aşkları tam bu erkeğe uygun. Öyle kovalamaca türü ilişkiden hoşlanmıyor.  Akıllı kadınları seviyor. Heyecan duymak istiyor.
Burcun Kadını: Yay kadınları gezip dolaşabilecekleri, rahat hareket edebilecekleri erkekleri tercih ediyorlar. Macerayı seviyorlar. Pasif, evde oturmaktan hoşlanan bir erkekle olmaları mümkün değil. Bir erkeğin Yay kadınının sürekli ilgisini çekebilmesi pek kolay değil. Bu kadın zorlanmaya gelemiyor.

Oğlak
Burcun Erkeği: Gayet güçlü bir seks dürtüsüne sahip. Erkeği de kadını da genel olarak tek eşliliği tercih ediyor.Oldukça sadık.
Burcun Kadını: Oldukça şehvetli.

Kova
Burcun Erkeği: Baştan çıkarmak, kadının peşinden koşmak Kova erkeğine oldukça ters. Seksi doğal bir ihtiyaç gibi görmekte. Sürprizler çok hoşuna gidiyor. Eğer kadın akıllı, orijinal düşünen, yeri geldiğinde mesafe koyabilen bir kişi ise Kovanın ilgisini çekebilir.
Burcun Kadını: Mesafe koymasını bilen bir kadın. Eleştirilmekten hiç mi hiç hoşlanmıyor.

Balık
Burcun Erkeği: Fantezileri son derece önemli. Ayak fetişisti olarak biliniyor. Güzel bir ayak görmesin, bu onu oldukça tahrik ediyor. Bu erkek oldukça romantik
Burcun Kadını: Romantik Balık kadını aşık olmadan seks yaşamaktan yana değil. Geyşa ruhlu bu kadın sevdiği erkeği rahatlatmayı, ona hizmet etmeyi seviyor.