MedyaFaresi MedyaFaresi

Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli evleniyor mu?

'Poyraz Karayel' dizisinin iki başrol oyuncusu İlker Kaleli ile Burçin Terzioğlu, inişli çıkışlı devam eden ilişkilerini nikâh masasına taşıyor. HT Magazin'in haberine göre çiftin önümüzdeki hafta evleneceği iddia ediliyor.

Eklenme: 05 Mart 2015 09:11 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 06:22

Böyle son ancak aşk filmlerinde olur! Yaklaşık 7 aydır birlikte olan ‘Poyraz Karayel’ dizisinin başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli, iki ay önce ayrılmıştı. İkilinin yollarını Kaleli’nin manken Başak Boztepe’yle yakınlaşması yüzünden ayırdığı iddia edildi. Ancak İlker Kaleli, kızdırdığı sevgilisinin gönlünü almak için her yolu denedi ve sonunda başarılı oldu. Terzioğlu’na romantik bir evlilik teklifinde bulunan yakışıklı oyuncu, “Evet” cevabıyla havalara uçtu. Âşıkların, haftaya nikâh masasına oturacağı konuşuluyor. Başak Boztepe ile yakınlaşmasına kızdığı için terk ettiği sevgilisinin evlilik teklifiyle yelkenleri suya indiren Burçin Terzioğlu, geçtiğimiz günlerde Kaleli’yi babasıyla tanıştırmıştı.

Bu haberin ardından Burçin Terzioğlu, ajansı aracılığıyla yaptığı açıklamada, 'evlilik' haberinin doğru olmadığını söyledi.

Burçin Terzioğlu: Kadınlığa terfi ettim

Burçin Terzioğlu: Aramızda garip bir aşk var

Burçin Terzioğlu ailesiyle İlker Kaleli'yi tanıştırdı