MedyaFaresi MedyaFaresi

Burak Özçivit'in rol arkadaşı kim oldu?

Burak Özçivit'in oynayacağı Reşat Nuri Güntekin'in romanından esinlenen 'Çalıkuşu' dizisinin kadın oyuncu arayışları sona erdi.

Eklenme: 05 Temmuz 2013 13:12 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 22:36

Milliyet\'ten Sercan Kısmet\'in haberine göre; Tims Prodüksiyon, yapımcılığını üstlendiği dizi için sonunda geçen yıl \'Veda\' dizisinde rol alan Fahriye Evcen\'le el sıkıştı. Yapım şirketi uzun bir süredir başrol için Merve Boluğur ve Fahriye Evcen\'le görüşüyordu.


FAHRİYE EVCEN’İN SEKSİ POZLARI! FOTO GALERİ

BURAK ÖZÇİVİT\'LE OYNAYACAK
Türk sinemasının klasiklerinden olan Reşat Nuri Güntekin\'in aynı adlı romanından uyarlanacak dizide Evcen, \'Feride\' karakterini canlandıracak. \'Kamuran\' karakterine hayat verecek Burak Özçivit\'le Feride\'yi oynayacak olan Fahriye Evcen ekranda unutulmaz bir aşk hikâyesine imza atacak.Şener, Evcen\'i istemişti. 1986 yılında TRT için çekilen \'Çalıkuşu\' dizisinde \'Feride\' karakterini oynayan Aydan Şener, geçen ay bu rol için Fahriye Evcen\'in uygun olacağını söylemişti. Dizinin kadrosu belli olmaya başlarken oyuncularının bölüm başı alacak ücretleri de ortaya çıkmaya başladı. İki sezon boyunca \'Muhteşem Yüzyıl\' dizisinde \'Malkoçoğlu Bali Bey\'i oynayan Özçivit, ücretini yükseltti. \'Muhteşem Yüzyıl\'da bölüm başı 35 bin TL alan Özçivit\'in, \'Çalıkuşu\' için 50 bin TL, Fahriye Evcen\'in ise 30 bin TL\'ye anlaştığı öğrenildi. Oyunculuğun yanı sıra Ceylan Çapa\'yla yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Özçivit, yeni sezon için bölüm başı ücretinde 15 bin TL\'lik fark yaptırmış oldu

FAHRİYE EVCEN "EVİM SENSİN" FİLMİNDE SESİYLE DİKKAT ÇEKTİ! VİDEO

Muhteşem Yüzyıl’da Malkoçoğlu sevişiyor!.. VİDEO

MALKOÇOĞLU’NUN DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLDU -VİDEO

Ceylan Çapa fotoğrafları için tıklayın!.. FOTO GALERİ