MedyaFaresi MedyaFaresi

Burak ile Ceylan arasında taçlı kriz

Burak Özçivit, yeni filminde Miss Turkey Güzeli Amine Gülşe'yi partneri seçti, Ceylan Çapa çıldırdı. Çapa, sevgilisinin kardeşinin kınasına gitmedi. 

Eklenme: 02 Haziran 2014 10:12 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 19:20

Akşam Gazetesi'nin haberine göre şöhret olduktan sonra kazandığı parayı restoran zincirine ve yapım şirketine yatıran Burak Özçivit’in aşk hayatı sallantıda. BRK'S Production’u kuran Özçivit, kendisinin de oynayacağı bir aşk filmi çekeceğini açıklamış, başrol teklifini de 2014 Miss Turkey Güzeli Amine Gülşe'yi etmişti. 

CEYLAN ÇAPA FOTOĞRAFLARI

AMİNE GÜLŞE FOTOĞRAFLARI

TÜRKİYE GÜZELİNE İLK TEKLİF

 

TELEFONLARINA ÇIKMIYOR 

Ne olduysa bundan sonra oldu, yakışıklı oyuncu ile sevgilisi Ceylan Çapa’nın arası açıldı. Kıskançlık krizine giren Çapa’nın tepkisi sert oldu. Burak Özçivit’in geçen hafta nişanlanan kız kardeşi Burçun’un kına gecesi önceki akşam yapıldı. Ceylan Çapa, davetli olmasına rağmen müstakbel görümcesinin eğlencesine katılmadı. Sosyetik güzel, aynı saatlerde yakın arkadaşı Merve Boluğur'la bir gece kulübündeydi. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen, nispet olsun diye gecede çekilen fotoğrafları sosyal medya üzerinden paylaşan Ceylan Çapa’nın, Burak Özçivit’in telefonlarına çıkmadığı iddia edildi. İkilinin aşkı, 2011 yılında başlamıştı. ‘Muhteşem Yüzyıl’daki ‘Malkoçoğlu Bali Bey’ karakteriyle şöhret olan Burak Özçivit, ünlü işletmeci Celal Çapa’nın kızı olan Ceylan Çapa’nın sayesinde sosyeteye girmişti.