MedyaFaresi MedyaFaresi

Burak Elmas, Süleyman Seba'nın Kabrini Ziyaret Etti

Galatasaray Kulübü'nün olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Burak Elmas, Süleyman Seba'nın mezarını ziyaret etti.

Eklenme: 22 Haziran 2021 20:36 - Güncelleme: 22 Haziran 2021 20:42

Galatasaray Kulübü'nün olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Burak Elmas ile yönetim kurulu, mazbatalarını aldı.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, yönetim kurulu ve Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Aykutalp Derkan; kulübün kurucusu Ali Sami Yen’i ve Metin Oktay'ı kabri başında andı.  Burak Elmas ve yönetim kurulu sonra da Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın mezarına ziyarette bulundu.

Ali Sami Yen ve Metin Oktay kabri başında anıldı

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, kurulları ve Divan Başkanı Aykutalp Derkan, mazbata töreninin ardından sarı-kırmızılıların kurucusu Ali Sami Yen ve kulübün efsanesi Metin Oktay'ın mezarlarına ziyarette bulundu.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas, kurulları ve Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Aykutalp Derkan, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleştirilen mazbata töreni sonrasında sarı-kırmızılıların kurucusu Ali Sami Yen’i kabri başında ziyaret etti. Ali Sami Yen’in kabri başında edilen duaların ardından Türk futbolunun ve Galatasaray'ın efsanesi, 'Taçsız Kral' Metin Oktay, Kozlu Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı.

Başkan Burak Elmas ve beraberindeki heyet, Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba’nın mezarına da ziyarette bulundu.