MedyaFaresi MedyaFaresi

Bunlar kime poz veriyor?

Hürriyet Gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu, Cannes Film Festivali'nde kırmızı halıda boy gösteren Cansu Dere ve Fahriye Evcen'i ti'ye aldı.

Eklenme: 20 Mayıs 2015 22:24 - Güncelleme: 06 Nisan 2016 19:56

Festivale katılan Cansu Dere ve Fahriye Evcen\'in foto muhabirler tarafından tanınmamalarına rağmen poz verme çabaları Cengiz Semercioğlu\'nun köşe yazısnın konusu oldu.

İşte o yazı:

"CANSU KİME POZ VERİYOR"

"Ünlü oyuncular, ödüle aday filmlerin yönetmenleri kırmızı halıya çıkmadan önce anons edilirler "“Bilmem kim geliyor kırmızı halıya, şimdi de şu geliyor” diyerek..."

Dünyanın en büyük ajansları, gazetelerin foto muhabirleri de hemen pozisyon alırlar en güzel kareyi yakalayabilmek için. Bu bilgiler sonrasında şimdi Cansu\'nun şu fotoğrafına bir bakın. Cansu poz veriyor da kime veriyor?

"BU KIZ DA KİM" DİYEREK BİLE BASMIYORLAR

Arkadaki foto muhabirlerinin umrunda değil. Kendi aralarında muhabbete dalmışlar, kırmızı halıya çıkacak ünlüyü bekliyorlar.. "Bu kız da kim" diyerek ilaç niyetinde bir kare bile deklanşöre basmıyorlar..

"SPONSORA POZ VERİYORLAR"

Cansu için öyle de Fahriye için farklı mı? O da poz verdi ama kimse dönüp bakmadı. Peki bu pozları kime veriyor güzel oyuncularımız? Söyleyeyim. Sadece sponsorun orada hazır bulundurduğu tek bir fotoğrafçıya.."

Kırmızı halıda bir Türk güzeli: Fahriye Evcen