MedyaFaresi MedyaFaresi

Bülent Tezcan: Ömer Günel Kuşadası için hazırlığını yapmış

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Bülent Tezcan, CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel ile birlikte Ege Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Eklenme: 12 Mart 2019 22:40 - Güncelleme: 12 Mart 2019 22:44

KUŞADASI’NIN ALAMADIĞI HİZMET AÇIĞINI KAPATACAĞIZ

CHP adayı Ömer Günel “Kuşadası yaptığı işi ciddiye almayanlar ve onların gerçekleşmeyecek vaatleri ile çok büyük zaman kaybetti. Biz vaat etmiyoruz. Biz gidip söz veriyoruz. Vaat etmekle söz vermek arasında fark vardır.

Ben gittiğim her yerde neyi yapıp neyi yapamayacağımı söylüyorum ve yapacaklarımın sözünü veriyorum. Büyükşehir belediyemiz ile o kadar uyumlu çalışacağız ki Kuşadası önümüzdeki 5 yıl bu dönem alamadığı hizmetlerin açığını kapatacak. Bunun sözünü veriyorum.” diyerek sözü Bülent Tezcan’a bıraktı.

HAZIRLIĞINI YAPMIŞ PROJELERİNİ HAZIRLAMIŞ

Bülent Tezcan konuşmasında, “Ömer Günel mazbatasını aldıktan sonra icraatlarına başlayacak. O gün itibari ile eminim ki kendisini 5 yıl daha görevde olmasını isteyeceksiniz.  

Hizmetinden başarısından hiç şüphe duymayacağım bir arkadaşım. 25 yıl öncesin de daha stajyer bir avukat iken ışığını görüp takip ettiğimiz Ömer Günel’i şimdi sizin karşınıza belediye başkan adayı olarak getirmenin mutluluğu içindeyiz.

Her işinde olduğu gibi hazırlığını yapmış, projelerini hazırlamış. Ne yapacağını biliyor. Kuşadası’nın sorunu ne biliyor. Nasıl çözüleceğini biliyor. Kuşadası’nın kaynakları ne ihtiyaçları nedir biliyor.  

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin kaynakları ve gücünü biliyor. Bu iki kaynağı bir araya getirip ne yapabileceğini biliyor. En önemlisi Kuşadası’nın, sizlerin neyi hak ettiğinizi çok iyi biliyor. Taşın altına elini değil gövdesini koymuş durumda.” dedi.

En Çok Okunan Haberler