Bugünlerde libidonuz tavan yapacak!

Gökyüzü sözcü’sü Astrolog Dinçer Güner, bugünlerdeki gökyüzü olayları ile ilgili yorumlarda bulundu. Bakın önümüzdeki günler, Mars ve Jüpiter önderliğinde bize neler getirecek…

Eklenme: 12 Mart 2015 20:56 - Güncelleme: 22 Mart 2016 17:46

Dün ilk günüydü… 4 gün boyunca daha Mars/ Jupiter etkileşimi devrede olacak.

Bugünlerde inançlar, felsefi konular üzerinde tartışmalar yapılabilir. Spora başlamak, egzersizlere başlamak için idealdir. Maceracı işlere girişmek, risk almak için çok uygundur.

Eğer alım – satım işleriniz var ise bugünlerde halledebilirsiniz. Cinsel anlamda da yeni maceralara, yeni değişik heveslere açıksınızdır.

Bugünlerde cesaretiniz oldukça yerinde olacak, korkusuzca her zor durumun üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz.

Fiziksel uğraş gerektiren işlerin altından rahatlıkla kalkabilirsin. Ağır eşyaların taşınması gibi mesela vb.

Cesaret ve yaratıcı eylem gerektiren projeleri başlatmak için harika bir zamandır. Bu günlerde libidonuz her zamankinden çok daha yüksek olabilir.

Kendinize güven gerektiren işlerde başarı oranı çok yüksek olacaktır. En başarılı ve üretken olabileceğimiz zamanlardır.

Rekabetten keyif alabilirsiniz, özellikle iş hayatında. Ticari girişimler için uygun bir dönemdir. Yurt dışı bağlantılı her türlü iş ve girişim için uygundur.

Bugünlerde ruhsal yönü güçlü kişilerle bir araya gelip çalışmalar yapabilirsiniz, enerji çalışmaları olur, aile dizilimleri olur vb. iş yatırımları, yeni projeler için yapılacak girişimler ve her türlü aktivite için oldukça olumlu bir transittir.

Eylemlere başarı , ticari görüşmelere şans getirir. İçinizde neşeli bir heves hissedersiniz. Sağlığınız iyi, ruh haliniz memnuniyet verici bir seviyede olabilir.

Gelecekle ilgili olumlu planlar yapabilirsiniz. Kişisel gelişim alanında yararlı eğitimler alabilirsiniz. (Sözcü)