MedyaFaresi MedyaFaresi

Bugün sizi neler bekliyor? 9 Temmuz burç yorumları!

Fal meraklılarının müdavimi olduğu Melekler Kahvesi, Medyafaresi okurları için günlük burç yorumlarına başladı..

Eklenme: 08 Temmuz 2012 22:49 - Güncelleme: 09 Mart 2016 14:26

KOÇ


Sakin ve dikkatli olmanız gereken ortamlara girip çıkabileceğiniz bir gündesiniz. İş hayatı ile ilgili olarak gireceginiz ortamlarda cevrenizdeki insanların tavır ve davranışlarına dikkat ederek ortaya cıkabilecek sonucları önceden kestirmeye çalışabilrsiniz. Sezgilerinizin de size yardımıyla beklentileriniz olumluya gidebilir. Duygusal hayatınızla ilgili olarak ise bir kişinin daveti sizi oldukca şaşırtacak.

 

BOĞA
 

Maddi olarak yaşanan bazı sorunların etkisi sizi oldukca zorlamış gibi görünüyor. Bir iş projesi ile ilgili olarak önümüzdeki bir kac gün icerisinde gercekleşecek görüşmeden net cevapların alınması gecikebilir. Bu sürec ile ilgili olarak sakin hareket etmeli ve proje içindeki insanlarla farklı planlar yapmalısınız. Aile cevrenizle olan ilişkilerinizin olumsuzlaşmamasına dikkat edin.

 

İKİZLER


Duygusal hayatınızla ilgili olarak karşınızdaki insanın anlayışsızlığından sürekli şikayet etmeniz cok mantıklı görünmüyor. Onun size vermek istedigi mesaja dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda rutin bir gün geçireceksiniz. Kafanızda yeni iş planları var. Fakat şimdilik bu konuda bir harekete geçecek cesarette değilsiniz. Önümüzdeki günlerde harekete geçebilirsiniz. İş yerinizde sinirinize hakim olmaya özen göstermelisiniz. Son zamanlarda çok içinize kapanıksınız.

 

YENGEC


Özel hayatınızla ilgili olarak yaşanan olumlu gelişmeler hayata karşı daha pozitif bakmanızı saglıyor. Bu durum hem sosyal hem de aile cevrenizle ilişkilerinizi olumlu etkiliyor. Yakın cevrenizle oldukca pozitif zamanlar gecirebilrisiniz. Bugün içinizdeki coşkuyla fazla harcama yapmamaya çalışmalısınız. Maddi durumu biraz rayına soktunuz. Bütçenize ummadığınız girdiler oldu. Bu kısmen de olsa sizi biraz toparladı.

 

ASLAN
 

Genel karekter ozellikleri bakımından oldukca güclü olmanıza ragmen son donemlerdeki psikolojik karmaşalar sizi yıpratmış olabilir. İş hayatı ile ilgili olarak alacagınız bir haberin etkisi sizi oldukca güclendirecektir. Çıkarını fazla ön planda tutan insanlarla yakın temas içindesiniz. Bunun farkında olmanız, sizi bu ilişkilerde zarar görmekten kurtaramayabilir. Sosyal cevrenizin hayatınızdaki yeriniz biraz daha dengeye oturtabilirseniz kendinizi daha güclü ve iyi hissedebilirsiniz.
 

 

BAŞAK
 

Gun içerisinde bazı konularda tutarsız davransanız da aşk konusunda kararsızlığınızı ve sabırsızlığınızla yan yana getirmemeye gayret gösterirseniz sizin için daha rahat olabilecek sonuclar ortaya cıkabilir . Maddi ve manevi meselelerinizi partnerinizle ortak halletmeye çalışmalısınız. Aslında yaşadıgınız dalgalanma oldukca hassas ve alıngan olmanızdan kaynaklanıyor. Ekonomik acıdan aile cevrenizden onemli bir destek üzerine konusmalar yapacaksınız.

 

TERAZİ

 
Duygusal hayatınızda gelişen olayların etkisi ile yaşadıgınız dalgalanma sizi biraz zorlamış gibi gorunuyor. Kişisel anlamda bıraz sabırsız biraz on yargılı olabileceğiniz bir gün. Almak istediginiz haberleri alamamanızın yarattığı karmaşa ve iş hayatında gelişecek bazı sorunlara karşı vereceğiniz tepki insanları sizi anlamamasına neden olabilir. Sakinliğinizi ve tecrübenizi on plana çıkararak soğuk kanlı olmalısınız. 

 

AKREP

Bir çıkış arıyor, ama göremiyorsunuz. Biraz daha dişinizi sıkmanız gerekecek. Çalışma hayatının genel sorunları iş yerinizde bolca yaşanıyor. Siz de bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. Partneriniz de bu konuda sizin gözünüzü açamıyor. Para sıkıntılarınızı siz arttırıyorsunuz. Daha dikkatli olmalısınız.

 

YAY
 

Aşkı artık unuttuğunuzu söylerken içinizde bir hareketlilik hissettiniz. Bugün kafanız biraz karışık. Koşullarınızı engel sayanlara aldırmamaya kararlı görünüyorsunuz. Onu daha iyi tanımak için zamana ihtiyacınız var. İşyerinizle ilişkinizi askıya alma aşamasındasınız. Çok yakın bir zamanda bunu çıkıp konuşacaksınız. Yeni başvurularınızdan bir haber gelmesini bekleme direncini gösteremeyeceksiniz. Hayata neden küskün gibi davrandığınızı bilemiyorsunuz. Bunu yaşamınızdaki temel sorunları bir gözden geçirerek yok edebilirsiniz. 


 

OĞLAK

Bir takıntınız ilişkideki hoşluğu bir anda alıp götürebilir. Gayet hoş giden ilişkinizde nedense ihtiyaç hissettiğiniz bir egemenlik duygusu var. Partneriniz bunu fark ediyor ve bundan memnun görünmüyor. Size bağlanan umutları boşa çıkarmamalısınız. Sizin üstesinden kolayca gelebileceğiniz bir işi, bir şeyleri kanıtlamak uğruna, işin altında ezilebilecek başka birine devretmeye çalışıyorsunuz. Hiç ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var. Bunun ne kadar önemli olduğuna bir uzman karar vermeli.

 

KOVA
 

En kısa zamanda ilişkinizi bir dengeye oturtmanız gerekiyor. Aşk ilişkilerinde fedakarlığın dozunu kaçırıyorsunuz. Bu da sizin cazibenizi azaltıyor. Bu ilişkinin size ne verip ne kazandırdığını hiç sorgulamıyorsunuz. Kişisel harcamalarınız dışında çok fazla harcamanız var. Bunların önemli birinden yakında kurtulacaksınız. Küçük yan gelirleriniz birkaç yamayı kapatıyor. İşyerinizdeki karışıklık veriminizi çok etkiliyor. Oysa bu karışıklığa rağmen kendinizi işinize vermeniz bekleniyor. Sizi izleyen biri var ve performansınızdan pek de memnun değil.

 

BALIK
 

Partneriniz sizin ilkelerinizin onu baskıladığını düşünüyor. Aşk ilişkilerinde bazı katı prensipleriniz var. Bunları vazgeçmeden kalıcı bir beraberlik yaşayamayacaksınız gibi görünüyor. Son günlerde üzerinizdeki bezginliği atmış görünüyorsunuz. İşlerinize asılmanız, dolayısıyla da başarılı olmanız sizi canlandırıyor. Mesleğinizdeki yetkinliğinizin başarılarınızda payı büyük. Çok meraklı birini aile ilişkilerinizden uzak tutmanızda yarar var. Onunla ilgili yakın bir arkadaşınızdan referans alabilirsiniz

Melekler Kahvesi