MedyaFaresi MedyaFaresi

Bugün sizi neler bekliyor? 7 Temmuz burç yorumları!

Fal meraklılarının müdavimi olduğu Melekler Kahvesi Facebookta günlük burç yorumlarına başladı. İşte o yorumlar.

Eklenme: 06 Temmuz 2012 23:08 - Güncelleme: 06 Mart 2016 12:44

KOÇ

Aşk yaşamınız şu sıralar çalkantılarla dolu. Sevgilinize biraz daha ilgi göstermelisiniz. Ona karşı ilgisiz olduğunuzu düşünüyor olabilir. Onun sizi ne kadar sevdiğini düşünün biraz. Yeniden başlama yolunu seçmediniz. İkinci bir fırsatı kesinlikle değerlendirin. Aksi takdirde çok pişman olursunuz. Bugün içinizde sebebini bilmediğiniz bir sıkıntı ya da üzüntü hissedebilirsiniz. Bu hisler sizi gün boyunca etkileyebilir

 

BOĞA

Bugün içinizde sebebini bilmediğiniz bir sıkıntı ya da üzüntü hissedebilirsiniz. Bu hisler sizi gün boyunca etkileyebilir Bazı bağlantılar gözünüzün önünde çözülüyor. Bağlarken çekilen eziyetler aklınıza geldikçe midenize ağrılar giriyor. Sempatikliğinizle ilişkilerden bir kısmını düzeltebileceksiniz. Rakiplerinizden daha hamarat kadrolar oluşturma görüşünüze onay ve bu doğrultuda yeniden toparlanma eğilimi var. Yetkileriniz artabilir.

 

İKİZLER

Son günlerde içine düştüğünüz karamsarlık sizi bu hafta terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenle bu kadar karamsarlık yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız. Bugün ele almayı düşündüğünüz konu, pek aceleye gelecek gibi görünmüyor. Aklınız biraz onda kalacak ama endişe etmenize gerek yok. Sizden uzakta da sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz. Bu ayrılık duygularınızın kuvvetini bir kez daha kanıtlayacak.

 

YENGEÇ

İş ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Çok bilmiş bazı kişilerin karakterleri gereği çevrelerinde oluşturdukları dedikodu çemberinde arada bir sizin de adınız geçiyor. Bugün yine böyle bir söz işitebilirsiniz. Aile görüşmelerini bir görev gibi görmemelisiniz. Arada sırada içinizden gelerek sürprizler yaparsınız ne kadar sevildiğinizi daha iyi anlayacaksınız.

 

ASLAN

İlişkinizi elinizin altında sandığınız için kendinize fazla güvenlisiniz. Ama sevgiliniz hayatınızda daha çok yer almak, daha fazla söz sahibi olmak istiyor. Bu haklı isteklere karşı daha dürüst olmalısınız. Bugün bu konuda size sitem edebilir. Açık konuşmak sorun yaratabilir, ama uzun vadede yararını görürsünüz. Harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz ve gereksiz masraflardan kaçınıyorsunuz. Para biriktirme isteğiniz bugün ağır basacak ve ileriye dönük planlar yapacaksınız.

 

BAŞAK

Müdahaleci davrandığınız durumlar oluyor. Bu, o konunun içindeki diğer insanlarca hoş karşılanmıyor. Buna dikkat etmelisiniz. Bugüne aktardığınız bazı sorunlar vardı. Bugün onlara ayıracak zaman bulamayacaksınız. Kazancınız bir birikim sağlamanıza yetmiyor. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Sizi çok ilgilendiriyor. Ama iz sürüp işi takip etmeniz gerekecek. Yakında bir kefillik işiniz olacak. Kefil olacağınız yakınınız kötü niyetli olmasa bile bu işte sizi biraz üzecek gibi görünüyor.

 

TERAZİ

Aranmayı beklemek, biraz zaman kaybı gibi görünüyor. Onun da aynı çözümsüzlük içinde olabileceğini düşünmelisiniz. Bugün yeniden karşılaşma fırsatları doğabilir. Bunu değerlendirebilirsiniz. Kendinizle çok barış halinde olduğunuz bir özelliğiniz, bugünlerde küskünlüklere neden olabilir. Sağlık konularında bazı yüklü harcamalar söz konusu olabilir. Arkadaş çevrenizle yaşadığınız sosyallik zamanınızın çoğunu alıyor.

 

AKREP

Sevgilinizin son günlerdeki durgunluğu sizi düşündürüyor. Onun müthiş ketum bir olması, sorularınıza yanıt alamamanıza neden oluyor. Bir arkadaş aracılığıyla bir şeyler öğrenme yoluna gidebilirsiniz. Büyük bir gerginlik ve heyecan içinde hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama umut ettiğiniz sonuçların ancak bir kısmını alabileceksiniz Yine de önemli problemleri halletmiş olacaksınız.

 

YAY

Gözünüzün kara olduğu bir konuda biraz kenarda durmanız gerekiyor. Bugün bu konuyla ilgili bazı gelişmelerin içinde olacaksınız. Geri durmanızda yarar var. Duyguları zayıf bir insansınız ve bu nedenle karşınızdaki insan, gerçek ve samimi olsa bile onu gösterdiğiniz sevgiyi kuru ve mekanik bir sevgi olarak algılıyor. Para sıkıntısı yaşanmayan bir hayatın aday adayı bile değilsiniz. Çünkü cebinizdeki paranın bile hesabını bilmeden yaşıyorsunuz.

 

OĞLAK

Denkleştirerek yaşıyorsunuz. Dost ilişkilerinde çok eli açıksınız. Bu yanınız övülüyor. Şu günlerde küçük bir para tartışması, bu dost ilişkilerinden bazılarına karşı tedbirler koymanıza yol açacak. aç saça baş başa götürdüğünüz ilişkinizde birbirinizden kopmanız da mümkün görünmüyor. Başkalarının dingin, huzurlu ilişkileri sizi imrendiriyor. Çok heyecanlı ama çok kısa ömürlü olacağını hissediyorsunuz. Sağlık sorunu olan bir arkadaşınızı çok düşünmenize rağmen, ona gereken alakayı göstermiyorsunuz

 

KOVA

Çok azimlisiniz. Elinizin altındaki bir iş, bazılarınca çapınızı aştığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşıyor. Nasıl davranacağınızdan emin olamadığınız bir konuda, güvendiğiniz biriyle bugün bir görüşmeniz olacak. Borsadaki yatırımınız ne zamandır ölü bir para gibi duruyor. Yakın zamandaki bir ödemenizi çekle ileri bir tarihe erteleyecek, biraz rahatlayacaksınız. Kazancınız bir birikim sağlamaya elvermiyor. Beraberliğiniz size mutluluk veriyor. İlişkideki küçük pürüzlerin üzerine gitmiyor, bunları zamana bırakıyorsunuz.

 

BALIK

Aşkta mutluluğun bütün sırlarını keşfetmiş gibisiniz. Çevrenizde herkesin imreniyle izlediği ilişkiniz, bugünlerde göze gelebilir. Arada bir yaşadığınız kısa ayrılıklar da, ilişkinize iyi geliyor. Çok dikkatli olmalı, ısrarla sürdürdüğünüz bir hatadan vazgeçmelisiniz. Hatanızla henüz ilgilenen yok. Fakat ilgilenilmesi halinde dönüşü olmayan bir yola girmiş olacaksınız. Arkadaşlarınızın sizin için hazırladığı hoş bir sürpriz var. O gün bütün sempatikliğinizi toplamaya çalışırsanız karlı çıkacaksınız

Kaynak: melekler kahvesi