MedyaFaresi MedyaFaresi

Bu siteye sadece çirkinler girebilir! Çöpçatan sitelerinde bir ilk!

Sadece güzel ve yakışıklı insanları kabul eden bir çöpçatan sitesinin kurulmasından sonra çirkinler de karşı atağa kalktı!

Eklenme: 21 Ağustos 2010 03:19 - Güncelleme: 24 Mart 2016 03:54
TheUglyBugBall.co.uk özel olarak 'açık bir şekilde güzel ya da çekici olan' kişileri üye kabul etmiyor.  Bunun yerine site sadece 'güzel bir görünüm bahşedilmemiş' olanları kabul ediyor.

Sitenin yaratıcısı milyarder girişimci Howard James, böyle bir hizmete çok ihtiyaç duyulduğunu savunuyor:

"İngiltere'deki insanların yarısının çirkin olduğu üzücü bir gerçek. Şaşırtıcı olan ise kimsenin bu insanlar için daha önce bir çöpçatanlık hizmeti vermeyi düşünmemiş olması. Bazıları hafif çirkin, bazıları ise fena halde ve böylece kendi gibi insanlarla rahatça iletişim kurup eş bulabilecekleri bir alana sahip oluyorlar. Sırf Kate Moss ya da Cheryl Cole gibi görünmüyor olmaları, verecekleri sevgileri olmadığı anlamına gelmez. Bu insanlara umut ışığı veriyoruz. Birçoğu için yeni insanlarla tanışabilecekleri tek olanak bu."

Siteye üye olmak ücretsiz. Pazartesi sabahı yayına başlamasından beri neredeyse 1500 üyesi olmuş. Potansiyel üyelerin başvuruları, sitede yer almaya uygun olup olmadıklarına bakılmak üzere inceleniyor ve güzellerin üyelik girişimleri engelleniyor.

GAZETEPORT