MedyaFaresi MedyaFaresi

BRIDGES- KÖPRÜLER defilesi Şerefiye Sarnıcında gerçekleştirildi

IFA Paris Ulusl. Lüks ve Moda okulu öğrencilerinin tarafından hazırlanan BRIDGES – KÖPRÜLER Defilesi önceki akşam Koreografisini Asil Çağılın gerçekleştirdiği Zeliha Çal, Tuğçe Sarıkaya, Seviye İkbal, Türkan Gedik, Özlem Karaoğlu gibi ünlü mankenlerin eşliğinde Şerefiye Sarnıcında gerçekleştirildi.

Eklenme: 29 Mayıs 2019 15:59 - Güncelleme: 29 Mayıs 2019 16:03

Öğrencilerine dünya çapında eşsiz ve özel eğitim imkânları sunan moda ve lüks okulu IFA Paris; İstanbul, Paris ve Şangay gibi önemli moda merkezlerinde düzenlediği eğitim programları ile öğrencilerine küresel moda dünyasının bir parçası olma şansını sunuyor.

Fransız kökenli IFA Paris, İstanbul 'da medeniyetler tarihini, Paris’te klasik Fransız kültürünü ve Şangay’da hızla değişen yenilikçi moda ve lüks dünyasını kesiştirerek gerçekçi bir bilgi hazinesi oluşturuyor.

Eğitmen ve öğrencilerinin 50’den fazla milliyeti içermesiyle sektörde uluslararası denilebilecek okulların nadir bir örneği olan IFA Paris, 2013 yılından beri faaliyet gösterdiği İstanbul’da BRIDGES- KÖPRÜLER defilesi ile moda severler ile buluşturdu.