MedyaFaresi MedyaFaresi

Brad Pitt boşanmasının ardından 1.5 sene alkol tedavisi gördüğünü açıkladı

Lara Sili/ Medyafaresi.com Dış haberler: Brad Pitt, Angelina Jolie ile boşandıktan sonra 1.5 sene boyunca alkol tedavisi gördüğünü açıkladı.

Eklenme: 04 Eylül 2019 23:04 - Güncelleme: 04 Eylül 2019 23:17

Bradd Pitt , eski eşi Angelina Jolie boşanma davasını açtıktan sonra 18 ay boyunca adsız alkolikler toplantısına katıldığını ve aşırı alkol kullanımı yüzünden tedavi gördüğünü açıkladı.

Brad Bitt ve Angelina Jolie çiti 2016 yılında boşanma kararı aldıklarında hayranlarını çok şaşırtmışlardı. 

Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin boşanma sebebi hakkında çıkan dedikodular Brad Pitt'in Angelina Jolie'yi aldattığı yönündeydi.

Brad Pitt New York Times'a verdiği röportajda Angelina Jolie ile ayrıldıktan sonra 18 ay alkol tedavisi gördüğünü açıkladı.

Brad Pitt verdiği röportajda şu sözleri söyledi: "İşlerim düşündüğümden çok daha iyi gitti, istediğim herşeye sahiptim ama bu yetmedi o yüzden içmeye başladım."

"İçki masasında erkek arkadaşlarınızla oturunca dürüst bir muhabbet dönüyor masada ve kendiniz hakkında da dürüst olmak hoşunuza gidiyor."

" İçki masası benim için güvenli bir bölgeydi; Çünkü kimse kimseyi yargılamıyor ve siz de kendizi yargılayamıyorsunuz."

" Sonradan fark ettim ki alkol sadece bizim kötü taraflarımızı ortay çıkarıyor, bu yüzden alkollüyken kimseyi yargılayamıyorsunuz."