MedyaFaresi MedyaFaresi

Bodrum plajlarında bayram

BODRUM'da yabancı turistlerin yanı sıra, bayram için ilçeyi tercih eden vatandaşlar da plajları doldurdu. Sonbahar mevsimine rağmen hava sıcaklığının 30 derecede seyrettiği ilçede plajlar, yazı aratmadı.

Eklenme: 05 Ekim 2014 11:09 - Güncelleme: 23 Mart 2016 04:06

Kuzey Avrupa ve İskandinav ülkelerinden gelen turistler ile bayramda ilçeyi tercih eden vatandaşlar, Bodrum'u hareketlendirdi. Hava sıcaklığının 30 derece, su sıcaklığının da 20 derecede seyrettiği ilçede plajları dolduran turistlere, sabahın erken saatlerinde bayramlaşan yerli tatilciler de eklenince sahiller tıka basa doldu. Turistik ilçenin Paşatarlası, Kumbahçe, Bitez ve Gümbet plajlarında adım atacak yer kaldı. Güzel hava nedeniyle birçok turist günübirlik teknelerle mavi yolculuğa çıktı. Tatilciler çocuklarıyla bol bol denize girip, güneşlendi.

'BODRUM'UN HAVASI BİZİ YANILTMADI'
Tatil için ilçeyi tercih eden İzmirliemlak ve gayrimenkul danışmanı, bir çocuk annesi 40 yaşındaki Senem Acar, "Güzel hava bize yakınlarımızla birlikte çifte bayram yaşattı. İki tatili bir arada yapmak için bu ayı beklemiştik. Bodrum'un havası bizi yanıltmadı. Bayramın birinci günü gelemeyenler diğer günlerde fırsatı kaçırmasınlar. Yaz tatilinin son günlerinde ilçeye gelip dinlensinler" dedi.