Abone Ol

Bodrum plajları rengarenk

BODRUM'da her geçen gün yükselen hava sıcaklığıyla birlikte sahillerdeki yoğunluk da artmaya başladı. Tatilciler ve turistler, kum ve güneşle denizin tadını çıkarırken; plajlarda renkli görüntüler ortaya çıktı.

Bodrum plajları rengarenk

Bodrum'da 32 dereceyi bulan hava sıcaklığının etkisiyle deniz suyu da 21 dereceye yükseldi. Kent merkezindeki Gümbet ve Paşatarlası plajları, tatilci ve turistlerle doldu. Gümbet Plajı'nda İngiliz, Danimarkalı ve Hollandalı turistler sereserpe güneşlendi.

Bodrum plajları rengarenk - Resim: 1

Bazı turistler deniz ortasında müzik eşliğinde dans ederek eğlendi. Bazı tatilciler de su sporları yaptı.

Bodrum plajları rengarenk - Resim: 2

Alora Beach Club'ta akşamüzeri düzenlenen serin köpük partisine katılan gençler, çılgınca dans ederek eğlendi. Gümbet Plajı'nda turistlerin fotoğraflarını çeken Fırat Üniversitesi Turizm ve Meslek Yüksekokulu 2'nci sınıf öğrencisi 24 yaşındaki Tuba Çakmak, şöyle dedi:

Bodrum plajları rengarenk - Resim: 3

"Turizm okuyorum ve fotoğraf tutkunuyum. Tatil için ilk kez geldiğim Bodrum'da sahillerin bu kadar renkli olabileceğini düşünmemiştim.

Bodrum plajları rengarenk - Resim: 4

Görsel olarak bir fotoğrafçı için gereğinden fazla güzel görüntü ve malzeme var. Turistler o kadar alışık ki hiçbir sıkıntı yaşamadım, fotoğraf çekerken."

Bodrum plajları rengarenk - Resim: 5

Bodrum'da hava sıcaklığının hafta sonuna doğru gederek artacağı, 40 dereceye ulaşacağı belirtildi.

Bodrum plajları rengarenk - Resim: 6

Bodrum plajları rengarenk - Resim: 7

Bodrum plajları rengarenk - Resim: 8

Bodrum plajları rengarenk - Resim: 9

dha