MedyaFaresi MedyaFaresi

Bitmeyen Şarkı'nın oyuncusu Bergüzar Korel başarılı mı?

ATV'de start alan Bitmeyen Şarkı'nın başrol oyuncusu Bergüzar Korel rolünü nasıl oynuyor?

Eklenme: 25 Ağustos 2010 10:06 - Güncelleme: 05 Nisan 2016 02:22

BERGÜZAR KOREL ÇOK iYi
 
ATV'nin dur durak bilmeyen 'flaş' dizilerinden biri 'Bitmeyen Şarkı'... Bergüzer Korel ile işi götürmek zorunda. Yani "olmadı" demek karizmayı yerle bir eder. Ama bana göre karizmayı çizecek bir durum yok. Bergüzer Korel rolünü gayet iyi götürüyor. Bülent İnal biraz 'jön olalım abi' havalarında kasıyor. Ama yani fena değil. Şarkıcı Feraye bir gün sandalla balık tutan Yaman'ın oltasına takılır (mecazi anlamda tabii ki!). İşte evine getirir Yaman. Yaman'ın ailesi zengindir. Feraye takma adlarla pavyonlarda şarkı söylemektedir. Yıl 1960'lı siyah beyaz Türk filmleri devridir!
 
Yok hani havası öyle dizinin. Orta karar bir dizi. Konu anlamında. Cast da orta karar. Bergüzer Korel rolünü iyi oynuyor. Bunu söyleyebirilim.
 
Dizinin müzikleri Funda Arar'ın eşinden
 
'Bitmeyen Şarkı'nın müziklerini Febyo Taşel yapmış. Febyo aynı zamanda Funda Arar'ın eşi. Ve Arar'ın tüm albümleri ondan sorulur. Dikkatimi çekmişti. Bakmıştım, albümlerinde bu isim karşıma çıkmıştı. İyi bir müzisyen. Dizinin müzikleri öyle hani çok öne çıkmıyor. Ama müzik önemli dizide. Daha dikkatle dinleyeceğim ikinci bölümde.
 
Sina Koloğlu/Milliyet