MedyaFaresi MedyaFaresi

Bit pazarından giyinen ünlüler

Onlar gösteri dünyasının en çok kazanan en gözde ünlüleri. İsterlerse en ulaşılmaz markaların en pahalı ürünlerini satın alabilirler. Ama buna rağmen yolları sık sık ikinci el giysi satan magazalara düşüyor. Bazıları çocukları büyürken kıyafetleri çabuk...

Eklenme: 21 Ağustos 2015 18:18 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 08:08

Zooey Deschanel, ikinci el mağazalarını ucuzluğunun yanı sıra vintaj görünüm için tercih ediyor. Bu alışkanlığı da henüz şöhrete ulaşmadan önceki dönemde edinmiş. O dönemi şöyle anlatıyor: "O  zamanlar çok param yoktu. O yüzden 2 ya da 3 dolar tutarında bir şeyler alıyordum. Elimden geldiğince iyi görünmeye çalışıyordum. Kısıtlamalar insanı yaratıcı yapıyor diyebiliriz" sözleriyle anlatmıştı.

Julia Roberts, özellikle üç küçük çocuğu için  ikinci el mağazalarından alışveriş yapıyor. Kendisi de zaman zaman iyi kullanılmış elbiseleri alıp giyebiliyor.

Drew Barrymore da ikinci el tutkunu ünlülerden. 2010 yılında 25 dolara satın aldığı bir elbiseyle bir galaya katılmış ve kırmızı halıya çıkmıştı.

Jada Pinkett Smith ve kızı Willow, Santa Monica'daki ikinci el mağazaların müdavimlerinden.

Zac Efron da ikinci el mağazaları sık sık ziyaret eden ünlülerden. Onun bu tür yerlere gitmesinin nedeni eski görünümle giysilere düşkünlüğü.