MedyaFaresi MedyaFaresi

Bircan Yıldırım’ın Sevilen kitapları yüzde 50 indirimde

Üç kitabı birden çok satanlar listesinde Olan sevilen yazar Bircan Yıldırım’dan hayranlarına Haftasonu müjdesi geldi. Şimdi üç kitap da haftasonuna özel indirime girdi.

Eklenme: 05 Ekim 2019 11:48 - Güncelleme: 05 Ekim 2019 12:05

Binlerce kişinin hayatının değişmesine hayallerinin gerçekleşmesine vesile olan bu kitaplar sadece 4/6 Ekim tarihleri arasında D&R Web sayfasında %50 indirimde ve üçünün fiyatı sadece 33 TL!

Sevilen yazar Bircan Yıldırım indirim müjdesini paylaşırken, “Kötü bir gün geçirsen de, bunun üzerinde durmadan kendini affederek, geçmişini arkanda bırakarak ve bildiğin yolda dimdik ilerlemeye devam etmek için bu kitapları sen de okuyabilirsin” diyerek kitap severlere çağrı yaptı.

“Hayat Cesurlara Torpil Geçer" adlı kitabı 250 baskı yapan Bircan Yıldırım'ın ilk kitabı "Duygusal Zeka" 56. baskısını yaparken "Yaşam Terapisi" adlı ikinci kitabı da 67. baskısıyla okurlarla buluştu.

Kitaplarıyla yaşam boyu türlü zorluklarla karşılaşan ve bu zorlukların üstesinden gelmek için bir destek arayan herkese seslenen Bircan Yıldırım okurlarına bu zorlu yollarda yalnız olmadıklarını hissettirmesi ve cesaret vermesiyle de öne çıkıyor.

Kitabın siparişini vermek için tıklayın

Etiketler : Bircan yıldırım