MedyaFaresi MedyaFaresi

Bir erkek, bir kadına 150 bin doları niye verir? İşte ünlü erkeklerin ilginç yanıtları!!!

Kanal D'de yayınlanan ve salı gecelerinin şimdiden vazgeçilmezi olan "Binbir Gece" adlı dizi, yeni bir soruyu da gündeme getirdi: "Bir erkek, bir kadına bir gece için 150 bin doları neden verir?" Peki hangi ünlü erkekler bir gecelik aşk için bu parayı ver

Eklenme: 16 Kasım 2006 09:20 - Güncelleme: 06 Nisan 2016 06:04

Ahlaksız teklif
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in başrollerini paylaştıkları "Binbir Gece" dizisinin ikinci bölümünde şok gelişmeler yaşandı. Hatırlanacağı gibi ilk bölümde Şehrazat oğlunu kurtarmak için patronu Onur'dan borç para istemişti. Onur da para karşılığı Şehrazat ile bir gece birlikte olmak için ahlaksız teklifte bulunmuştu.

En karanlık gece
Bir anne oğlunu kurtarmak için bu teklifi kabul edecek miydi? Milyonların merakla beklendiği bu soru önceki gece cevap buldu. Şehrazat patronuyla beraber oldu. Ancak torunu için gereken parayı vermeye yanaşmayan kayınpederi, eşinin de ısrarlarıyla yumuşadı ve Şehrazat'ı arayıp "müjde"yi verdi. Şehrazat'ın cevabı ise "Çok geç" oldu.

İkinci haftada zirvede
Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle üst sıralarda yer alan "Binbir Gece", ikinci hafta en çok izlenen program oldu.

Siz verir miydiniz?

/_newsimages/2447622.jpgKAYA ÇİLİNGİROĞLU:
Bir gecelik ilişki için bu parayı ancak parası çok olan salaklar verir. Ben bir kadına 150 bin dolarlık hediye alırım. Ama bir gece birlikte olmak için asla bu kadar para vermem. Niye vereyim ki? Zaten bu parayı alan kadın, erkeğin hayatında özel bir yeri yoktur.


KEREM ALIŞIK
:
1 dolar vermekle 150 bin dolar vermek arasında hiçbir fark yoktur. Adamın çok parası vardır ve bir kadını elde etmek için hırs yapmıştır, bu parayı verir. Bu, genel ahlak yapısıyla ilgili bir durum. Yani erkeğine göre değişir. Ben hiçbir zaman o erkeklerden olmadım.

/_newsimages/2447624.jpgOKTAY KAYNARCA:
İşin içinde aşk varsa bir erkek her şeyini verir... Ama eğer aşk yoksa, bu bir hırs ve kafaya takma durumuysa 150 bin dolar biraz ütopik bir para. Fakat adamın 150 milyon doları varsa, 150 bin doları verir. Çünkü bu para onun için komik bir paradır. Bir de şöyle erkekler vardır, kafasına takmışsa, bunu hırs yapmışsa, çözüme ulaştırmak, kendini rahatlatmak amacıyla da bu parayı gözden çıkarır. Acıkçası ben de kafama takmışsam, bir şeyi ispatlamak ve kafamda bu meseleyi çözmek adına bu parayı veririm.


Güven testi için
bu parayı ödedi
Onur (Halit Ergenç) kadınlara güvenmeyen, "Onlar sadece tek şeye bakar, paraya..." diyen zengin bir işadamı. Yasak aşk yaşadığı bir gecede kalbi duran babası da bu güvensizliği perçinlemiş. Şirketinde 3 ay önce işe başlayan Şehrazat'a da (Bergüzar Korel) bir gece için 150 bin dolar teklif ediyor.

Amacı hoşlandığı bu kadının diğerlerinden farkı var mı, bunu görmek. Ertesi gün de en yakın arkadaşı ile dertleşirken, "Dün gece birlikte olduğum kadın farklı mı demiştim ama gecenin sonunda bedelini ödedim. Yine yanılmadığımı anladım" diyor. Şehrazat'ın bu parayı hasta oğlu için istediğini ise henüz bilmiyor.