Abone Ol

Beyaz TV sunucusu İBB'nin övülmesine katlanamadı

Son günlerde gündeme oturan sokak hayvanları konusu Beyaz TV'de ele alındı. Canlı yayına bağlanan Avukat Çağrı Çetin, İBB'nin sokak hayvanları ile ilgili icraatlerini anlatması üzerine Beyaz Tv spikeri Tahir Sarıkaya, "Siyaset siz de yapmayın ben de yapmayayım" diyerek konuyu kapatmaya çalıştı.

Beyaz TV sunucusu İBB'nin övülmesine katlanamadı

Beyaz TV ekranlarında sabah haberleri "Uyan Türkiyem"i sunan Tahir Sarıkaya, programın sokak hayvanları ile ilgili bölümünde Avukat Çağrı Çetin'i canlı yayına bağladı.

Çetin, İstanbul'da geçtiğimiz akşam yaşadığı olayı anlatırken "İBB Beyaz Masa'yı aradım, yarım saat içinde veterinerler geldi. Herkes bu kadar duyarlı olsa keşke" ifadelerini kullandı. Sarıkaya "Her belediye bu duyarlılığı göstermeli" derken sokak hayvanlarının beslenmemesi gerektiğini savundu.

Sarıkaya'ya yanıt veren Çetin "Onlar olmasa hayvanlara kimse bakmaz." diyerek "Keşke herkes İBB kadar duyarlı olsa" söylemini yeniledi. Bunun üzerine Sarıkaya "Ben sizi buraya hukukçu olarak aldım. Ne siz siyaset yapın ne de ben yapayım" diyerek konuyu kapatmaya çalıştı.