MedyaFaresi MedyaFaresi

Beşiktaş'ta yeni transferler için imza töreni düzenlendi

Vodafone Arena'da düzenlenen imza törenine kulüp başkanı Fikret Orman ile siyah-beyazlı takımın yeni transferleri Demba Ba, Ryan Babel, Ersan Adem Gülüm ve Matej Mitrovic katıldı.

Eklenme: 31 Ocak 2017 18:13 - Güncelleme: 31 Ocak 2017 18:37

Beşiktaş Kulübü, ara transfer döneminde kadrosuna kattığı futbolcular için toplu imza töreni düzenledi.

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman'ın yeni transferlerle ilgili düşüncelerini aktardığı törende konuşan Ersan Adem Gülüm, Beşiktaş'a döndüğü için çok mutlu olduğunu dile getirerek, "Herkes Beşiktaş'ı ne kadar sevdiğimi biliyor. İnşallah başarıyla yolumuza devam ederiz." dedi.

Demba Ba: Eskisinden de sağlam şekilde geri döneceğim

"Beşiktaş'ta harika zamanlar geçirdim. İnşallah bu kez bir öncekinden daha büyük başarılara imza atarız." sözlerini kullanan Demba Ba da sakatlığı ilgili şöyle konuştu:

"Önümde birkaç haftalık bir dönem kaldı. Eskisinden de sağlam şekilde geri döneceğim."

Babel: Şampiyonluk mücadelesi için buradayım

Ryan Babel, Türkiye'ye döndüğü için çok mutlu olduğunun altını çizerek, "Şampiyonluk mücadelesi için buradayım. Umarım daha iyi maçlar ortaya koyacağız ve şampiyonluğu yaşayacağız." sözlerine yer verdi.

Mitrovic: Umarım hep birlikte büyük başarılar kazanırız

Mitrovic de Beşiktaş gibi büyük bir kulübün parçası olmaktan dolayı mutlu olduğunu vurgulayarak, "Umarım hep birlikte büyük başarılar kazanırız. Takımımızda çok iyi oyuncular var. Şansı beklemem ve geldiğinde de bu şansı iyi kullanmam gerekiyor." açıklamasında bulundu.