MedyaFaresi MedyaFaresi

Arda Turan Beşiktaş'a mı transfer oluyor?

Beşiktaş Kulübü, Medipol Başakşehir ile yollarını ayıran Arda Turan'ın transfer edileceği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Eklenme: 08 Ocak 2020 00:01 - Güncelleme: 08 Ocak 2020 00:40

Medipol Başakşehir ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden ve Galatasaray transferi zora giren Arda Turan'ın bir sonraki durağı herkes tarafından merak ediliyor.

Bonservisi Barcelona'da bulunan ve seçenekleri arasında MLS ile Katar dahi bulunan Arda Turan'ın ismi Süper Lig'den Galatasaray'ın yanı sıra Beşiktaş ile de anılıyor.

Arda Turan'ın isminin Beşiktaş ile anıldığı şu günlerde sosyal medyada dolaşan bir fotoğraf, transfer iddialarını alevlendirdi.

Tecrübeli oyuncunun Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ ile yemek yerken çekilmiş fotoğrafı, geceye damga vurdu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, transfer iddialarını yalanlarken fotoğrafın da hikayesini anlattı.

Emre Kocadağ, söz konusu fotoğrafın eski olduğunu ifade etti.

Beşiktaş Kulübünden yapılan açıklamada, "Asbaşkanımız Emre Kocadağ ile futbolcu Arda Turan’ın transfer görüşmesi için bir araya geldiği ve el sıkıştığı, teknik direktörümüz Abdullah Avcı'nın da söz konusu transfere onay verdiği şeklinde basın yayın organlarında yer alan haber, tamamen gerçek dışıdır.

Haberde, görüşmeye kanıt olarak kullanılan fotoğraf da eskidir." ifadelerine yer verildi.

AA

Etiketler : beşiktaş, arda turan