MedyaFaresi MedyaFaresi

Berrak Tüzünataç diziyi bırakıyor mu? Son noktayı koydu...

Berrak Tüzünataç Muhteşem Yüzyıl'dan ayrılıyor iddiaları üzerine yapım şirketinden bir açıklama geldi..

Eklenme: 17 Kasım 2013 16:11 - Güncelleme: 17 Ocak 2016 17:48

BERRAK TÜZÜNATAÇ MUHTEŞEM YÜZYIL’DA -FOTO GALERİ-

İşte yapım şirketinin konuyla ilgili açıklaması.

Star TV ekranlarında yayınlanan \'Muhteşem Yüzyıl\' dizisinde \'Mihrünnisa\' karakterini canlandıran Berrak Tüzünataç\'ın oyunculuğu ile ilgili yapılan eleştirlerden dolayı diziden ayrılmak istediği ve yapımcılara \'dizideki beni öldürün\' ricasında bulunduğu iddia edilmişti.

Tüzüntaç\'ın bu isteğinden sonra da, yapım şirketinin ünlü oyuncunun yerine Kıvılcım Ural\'la anlaştığı söylenmişti.

Dizinin yapım şirketi yaptığı açıklamayla bu söylentileri yalanladı ve Tüzünataç\'ın \'Mihrünnisa\' rolünü oynamaya devam edeceğini bildirdi.

İŞTE O AÇIKLAMA:

\'Muhteşem Yüzyıl\' dizisinde Mihrünnisa karakterini canlandıran Berrak Tüzünataç ile ilgili diziden ayrılacağına dair çıkan ve bugün de "basın bülteni" adı altında kim olduğunu bilmediğimiz kişiler tarafından paylaşılan haber doğruyu yansıtmamaktadır.

Kıvılcım Ural\'ın dizinin ilerleyen bölümlerinde bölüm oyuncusu olarak göreceğimiz, farklı bir karakterin castı için görüşüldüğü doğrudur ancak bahsi geçen haberde yer aldığı gibi Mihrünnisa karakterinin yerine diziye dahil olması ya da Nisa katakterini canlandırması için farklı bir oyuncu arayışı gibi bir durum söz konusu değildir.

Bahsi geçen hesap ile dizinin ya da yapım şirketinin hiçbir ilişkisinin bulunmadığını ve haklarında hukuki işlem başlatılacağını belirtir, basın ilişkilerden sorumlu şirketimiz dışında farklı hesaplarda paylaşılan haberlere itibar etmemenizi rica ederiz."

Berrak Tüzünataç ve Çağatay Ulusoy Çeşme’de fena yakalandı!..

Berrak tatiline böyle devam etti!.. FOTO GALERİ

ENGİN ALTAN DÜZYATAN VE BERRAK TÜZÜNATAÇ SEVİŞME SAHNESİ! FOTO GALERİ