MedyaFaresi MedyaFaresi

Bergüzar Korel 'kıskanç' iddialarına sert çıktı!

Halit Ergenç'in eşi Bergüzar Korel'in kıskançlığı yüzünden evlilik terapistine gittikleri iddia edilmişti.

Eklenme: 14 Temmuz 2011 12:11 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 13:42

İşte Bergüzar Korel hakkında çıkan o haber

Ergenç iddianın tamamen asılsız olduğunu söyledi. İki yıl önce dünyaevine girenve mutluluklarını oğulları Ali'yle daha da sağlamlaştıran Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in kıskançlık problemi yaşadıkları ve evlilik terapistine gittikleri iddia edildi. Halit Ergenç'i aşırı derecede kıskanan Korel'in eşinin rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisinin kadrosuna da zorla konuk olduğu söyleniyor. Diziye Venedik Kralı'nın oğlu Alvise Gritti'nin eşini yeni kaybetmiş kız kardeşi Monica Terese rolüyle dahil olan Korel'in terapide sorunlarını yenmeye çalıştığı ileri sürüldü.

BÖYLE BİR ŞEY MÜMKÜN DEĞİL

Halit Ergenç bu iddiaya sinirlenerek eşini savundu. Çıkan haberi kesin bir dille yalanlayan Ergenç şöyle konuştu: "Bu haberler nereden çıkıyor anlamıyorum. Öyle bir şeyin olmasımümkün değil. İnsanlar bundan besleniyor biliyorum, anlıyorumama bizim hayatımızda kıskançlık olamaz. Çok saçma. İnsanlar bizim evliliğimizde bir şey bulamadıkları için buralardan vurmaya çalışıyorlar."O SAHNELERDE İRRİTE OLUYORUM

Bergüzar Korel daha önce verdiği bir röportajda kıskançlık konusunda açıklama yapmıştı. Güzel oyuncu şunları söylemişti: "Biz birbirine âşık bir çiftiz. Ve ekranda birilerinin eşinize dokunması, o resmi görmek insanın hoşuna gitmiyor. Çok zor bir meslek bu. Biz çok medeniyiz desek de sonuçta kadın ve erkeğiz. Halit'i o sahnelerde görünce irrite oluyorum."

Acunn.com

İŞTE HALİT ERGENÇ'İN SEVİŞME SAHNESİ -VİDEO-

İŞTE BERGÜZAR KOREL'İN SEVİŞME SAHNESİ -video-

.